Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden honap elso heteben van...

Minden honap elso heteben van a mestruaciom ideje, ami mindig 4 napig tart. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az e havi junius 30-a este, csak semmi ajdalo nelkul azt vettem eszre veres egy kicsit az also nemum, igy hat tettem be tampont es elmentem aludni, masnap reggel amikor csereltem es erosen tele volt, viszont a kovetkezoket csereltem teljesen tisztak voltak. Ma az 5. napja hogy azota semmi nincs, csak itt ott atfuto alhasi fajdalmak, aztan elmulik. Azt vettem meg eszre hogy kb.1 hete gyakran jarok pisilni, csinaltam tesztet julius 3. an de az negativat mutatott. , tehet mi lehet? Kerlek valaszoljatok mi a velemenyetek? Igy meg soha nemvoltam pedig mar 27 leszek lassan es meg terhes nemvoltam.
2013. júl. 6. 19:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzatenni azelott a parommal junius 14-16an voltam egyutt es megszakitasos vedekezest hasznalunk
2013. júl. 6. 19:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. Mint tudjuk, a megszakításos védekezés, nem védekezés. És mivel pont közép időben voltatok együtt,(már ha 28. naposak a ciklusaid.) nagy az esély hogy terhes maradtál. Csinálj tesztet még egyet mondjuk 10,én. Nekem is mensi elmaradás után két hétre mutatta ki a babát. Ha az is negatív lesz, akkor menj el orvoshoz. De lehet hogy csak az időjárás szórakozik a szervezeteddel. Írj majd mi lett az eredmény.
2013. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

27 évesen illenék már tudni hogy a megszakítás nem védekezés.. ha csak mindegy hogy becsúszik akkor nem gond ez a "védekezési" forma.

egy szintén 27 éves anyuka

2013. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves szinten 27 eves anyuka!Neharagudj..de nem ez volt a kerdes.EN azt nagyon jol tudom hogy a megszakitasos vedekezes sosem volt biztonsagos, csupan arrol van szo hogy meg volt terhes sem ilyen esetem nemvolt!Olvasd el figyelmesebben amit leirtam es nemkell mindjart leszolni es hulyenek nezni az embert!
2013. júl. 7. 10:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1. valaszolo, koszonom a valaszodat. A jovohet folyaman csinalok meg egy tesztet, azota meg mindig semmi..bar elofordul 1-1 gyenge futo alhasi fajdalom.. akarmi is lesz az eredmeny mindenkepp elmegyek nogyogyaszhoz is es megirom azt ide hogy mi lett az eredmeny.
2013. júl. 7. 10:54
 6/7 A kérdező kommentje:
UJ FEJLEMENYEK.... Tegnap jul. 8an egesznap fajt a derekam es a hasam es estere elkezdtem verezni,akkor ez azt jelenti hogy megse lehetek terhes? :Smi van most nemertem... penteken megyek orvoshoz de szerintetek mi lehet valakinek hasonlo esete volt?
2013. júl. 9. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ciszta, vagy myoma, tipikus tünetek. Nekem az utóbbi volt, megműtöttek, azóta rendben vagyok.
2013. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!