Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti milyen nadrágot vesztek...

Ti milyen nadrágot vesztek fel ha menstruáltok? Vagy szoknyát? Nem látszik át a betét? 14/L

Figyelt kérdés
Nem aggódtok hogy átlátszik??Én mindig farmert veszek fel ilyenkor.Vékony nadrágot nem merek felvenni mert félek hogy lehajláskor átlátszana a betét.

#Menstruáció.betét
2014. jún. 22. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Tampont használok.
2014. jún. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugyanugy farmert mint báemikor máskor.
2014. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tampont használok.

Simán veszek, akár fehér nadrágot is, mert nincs sok,vagy érzem, ha cserélni kell.

2014. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok tampont használni sajnos.Marad a betét meg a sok kellemetlenség. :(
2014. jún. 22. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Nekem egy férfi mondta egyszer, hogy bizonyos férfiak majdnem mindig pontosan tudják, hogy ki mikor menstruál. Farmeren is kiszúrják a betétet. Úgyhogy jobb, ha emiatt nem is idegesíted magad, nem szégyellni való dolog az, hogy menstruálsz.
2014. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki meglátja a farmernadrágon keresztül, akkor annak röntgenszeme van :) Nyilván nem tanácsos ilyenkor cicagatyát, meg fehér gatyát (pláne nem fehér cicagatyát :D) húzni, de ha mondjuk egy farmer rövidnadrágot fölveszel, senki nem fogja észrevenni. A szoknyákat én sem szeretem ilyenkor, de mondjuk a combközépig érő farmerszoknyát simán felveszem. Ellenőrizd otthon tükörben, hogy látszik-e a betét, hajolj le, és nézd meg. Utána megnyugszol, és nem fogsz ezen aggódni.
2014. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En mindig szetparazom magam rajta h esetleg atlatszik.szoknyat szoktam ilyenkor hordani de ala mindig veszek egy rovidnadragor.amugy meg farmer
2014. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!