Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Milyen érzés az,...

Lányok, nők! Milyen érzés az, amikor menstruáltok és nem tampon van bent, hanem betét van a bugyiban? Lehet konkrétan érezni, ahogy folyik a vér bele a betétbe, aztán egy ideig ott van rajta, vagy mi?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, ezért nemigazán van viszonyítási alapom. :)
2010. márc. 29. 17:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
szerinted ha érezni lehetne használná valaki is?egyáltalán nem lenne kényelmes.nem lehet érezni semmit.azt sem,hogy ott van a bugyiban:)
2010. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Emlékeim szerint lehet érezni,ahogy "kizúdúl" ,utána meg jöhet az izgulás,hogy nem folyt e mellé,felfogta e a betét. 7 éve nem használtam betétet,szóval nem frissek az élményeim:D
2010. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
17:33 lehet érezni, mégis használják sokan. elég rossz érzés, mert érzed, h kifolyt és azon izgulsz, ugye nem mellé, vagy nem ázott át:/ ezután gyorsan el kell menni a mosdóba egy kis igazításra:) bár én inkább tampont használok, mert nem bírom az ilyen stresszt:)
2010. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Igen én éreztem és nagyon zavaró volt:S főleg mikor pl feküdtem és hirtelen felálltam érzetem ahogy iszonyat sok folyik ki.. ráadásul suliba állandóan attól rettegtem, hogy nem áztam e át(mert azt kevésbé érezni mint tamponnál ha megtelik.. illetve azt könnyebb is cserélni..) meg kényelmetlen is volt ahogy mentem néha hallani is lehetett és váááá minden hónapban a mesi előtt rettegtem, hogy áh hamarosan megjön utána amikor meg megvolt szinte sírva vártam mikor múlik el... most már évek óta tampon használok, úgyhogy ez elmúlt.. :) már nem is izgat amikor megjön:)

19/L

2010. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%
Hát igen... én sem használok már betétet, de amikor használtam, az volt a legkellemetlenebb, amikor éjszaka jókat alszol, aztán reggel, amikor felkelsz, ugye már nem vagy vízszintes helyzetben, és hát igen hirtelen sok folyik, akkor érezni lehet rendesen...
2010. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

első vagyok.akkor csak én nem érzem?

(jó ha éjszaka használom akkor reggel kellemetlen de amúgy nem érzem)

2010. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
én azert nem hasznalaok tampont, mert egészségetlen, a nögyógyaszok nagytöbbsege sem ajanlja, foleg nem éjszakara. De a kérdésedre a valasz: igen érezni, ahogy kijön a vér ls azt is érezni, ha még a betét nem szivta be rendesen.
2010. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan érzés az első fél órában, mintha pelenka lenne rajtam :D Elég kényelmetlen az elején, utána megszokható. Amikor jön ki a vér (a legtöbb fiú tévhitével ellentétben nem folyamatosan, hanem x időnként y mennyiség, attól függően hol tart a lány a menstruációban), akkor leginkább a bepisiléshez hasonló érzés. Kellemetlen, de kibírható. Van amikor nem lehet/kéne tampont használni (méhszájseb, éjszaka, amikor nem tudod kellő időnként kicserélni), ilyenkor jó megoldás a betét. Ez még mindig jobb, mint ami anyáinknak volt (vatta).
2010. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Én utáltam a betétet. egy darabig használtam, de olyan mintha bepisilnél xD

utáltam érezni mikor csöpög...

régebben áttértem a tamponra, most tiszta kézzel felhelyezem, és nem is érzem. női megérzés szerint tudom hogy mennyit vérzek, és mikor cseréljem. van hogy 2-3 óránként, de van olyan hogy 6-óra is eltelik. meg rossz nyáron a betét, ha meleg van érzik a szag =S

a tamponnál nem, meg akkor is kényelmes bugyit lehet hordani.(tanga) sztem hasznos =)

15/L

2010. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Hát én nem nagyon érzem, hogy ha folyik bele. Bár utóbbi időben éreztem, és rosszul is voltam nagyon. Tampont meg azért nem használok mert anyám azt hajtogatja, hogy azt csak azoknak lehet, akik már nem szűzek =D hiába hajtogatom neki, hogy nem így van. De azért van itthon tampont, kiakarom próbálni =D

Emígy milyen vattás dolog? Nekem anyum mesélte, hogy ő mikor kislány volt, akkor ezt úgy oldották meg, hogy összevartak pár bugyit, és az vastag volt, és akkor nem ázott át a nadrágjuk =D durvaa. :S

2010. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!