Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez tényleg nagy gáz? Már...

Most ez tényleg nagy gáz? Már elegem van az egészből! Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó hogy menstruálok lassan 2 éve!És az osztályunkból úgy tudom 5 embernek van meg eddig!És én voltam az első!Na szóval akiknek nincs meg állandóan heccelnek szívják a vérem ezerrel mert én vagyok olyan peches hogy mindig akkor jön meg ha kirándulás van osztállyal és természetesen fürdőbe megyünk!És állandóan mondják hogy ez milyen béna!Várjam ki míg nekik is lesz?Vagy mit tegyek?Tampont nem használhatok sajna!De most is lesz egy tábor és nagyon félek már előre!

Köszi a NORMÁLIS válaszokat!

12/l


2014. jún. 22. 16:00
 1/2 anonim válasza:

Erről nem tehetsz,hogy ez így van.

Ezért viszont nem kéne az osztálytársaidnak heccelni téged,hanem inkább megértőnek lenni..

Ha viszont ezért gúnyolódnak akkor viszont nagyon gyerekesek.

Majd ha ők is menstruálnak,megértik...és visszagondolnak,hogy ezért nem kellett volna téged csesztetni,mert nem tehetsz róla.

2014. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erről valóban nem tehetsz,ők meg akkor azért bénák mert még nincs mensijük és csak kislányok,fejlettlenek nemitéren.Én ezzel sem vágnák fel,hogy még nem is menstruálnak.nekem 11 évesen jött meg és a többieknek 11,5 -12 évesen akiknek nem jött még meg azok csak kérdezgettek minket és nekik ciki volt,hogy fejlődésben le vannak maradva.


Mérd a gyerek anyukhoz amikor piszkálnak.Ha beszól valaki mond meg neki jól,nem vagyok szerencsétlen,hiszen nemileg legalább én már érett vagyok,te meg még csak egy gyerek.


Ne hagyd magad,vágj vissza ha piszkálnak.Mond meg nekik hogy manapság a lányoknak 11-12 évesen már van mensijük és akiknek meg nincs azok m eg későnérők.Én erre se lennék annyira büszke.

2014. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!