Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon kétségbe vagyok esve!...

Nagyon kétségbe vagyok esve! Vizelésnél csíp és véres a vizeletem, állandó vizelési ingerem van és nagyon fáj, aludni alig tudok! Lehetséges nemi úton elkapni ilyesmit?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentem wc-re, minden rendben volt, majd lefeküdtem aludni. 2 perc után éreztem újra a vizelési ingert, és nagyon csípett is odalent.

Kimentem wc-re, és alig jött valami, de az iszonyatosan szúró érzéssel párosult..

Visszamentem, lefeküdtem, és 2 perc múlva megint.. Aztán tudtam aludni kb fél órát, nagy nehezen (mert megmaradt a csípő/szúró érzés) és utána megint mennem kellett..



Kb a 4. alkalomnál mikor megtöröltem lent, nagyon kicsi vért láttam.. Ezután annyira ideges lettem hogy kb 2 órát tudtam csak aludni. (meg persze eléggé csípett és fájt)


Reggel megint mentem wc-re, és ugyanez ismétlődött.. kb utána még 4x éreztem hogy visszajött az inger és a cspő érzés, és mikor kimentem wc-re, akkor csak kevés jött, de nagyon csípett.. és most pár csepp alvadt szerű vér jött..


Egy hónapja volt húgyúti fertőzésem.. ott "csak" annyi volt hogy vizelésnél nagyon szúrt.. kaptam rá gyógyszert és rövid idő alatt el is múlt..


Ez sokkal rosszabb és rémisztőbb.. A legnagyszerűbb az hogy holnap vizsgázom, szóval orvoshoz csak kedden tudok menni és ma szeretném kipihenni magam..


Valakinek van ötlete?

Házi orvoshoz vagy inkább nőgyógyászhoz menjek? (előző fertőzésemre a háziorvosom írt fel gyógyszert)


Még annyit hogy nem voltam még idén strandon, és tisztán tartom magam, főleg odalent nagyon.. lehetséges hogy ilyesmit elkapjak nemi közösülés során? Vagy szerintetek honnan kaphattam el?



2014. jún. 22. 18:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kedves 19-20-as!


Igen, nekem is javasolta a nőgyógyászom a probiotikumot a kúra utánra. Én a wellnessből hoztam haza egy bacit magammal, arra először 6 db-os Canestent kaptam, majd mivel az nem használt, irány vissza a nőgyógyászhoz, és Klion D-100-at kaptam, ami használt, majd a nőgyógyászom javasolta a Protexin GynOphilus nevű probit. Nekem bejött a probi. Azóta kopp-kopp, nem volt semmi baj odalent. (Igaz, azóta wellnessben sem voltam).

2014. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Azért narancssárgás a folyásod, mert valószínűleg véres a folyásod. Ugyanis a fertőzés gyulladást idéz el és ha olyan mértékben gyulladt belül a hüvelyed, akkor ott sérülhet a nyálkahártya, ami vérezhet és én annak tudnám be a narancssárgás folyást.

Viszont ezzel nem szabad várni, azonnal orvoshoz kell menni és a hüvelyi fertőzésedet is kezelni kell! Viszont ha rám hallgatsz, akkor nem kúppal, hanem szájon át szedhető gyógyszerrel. Ugyanis ha valóban sérült a nyálkahártyád, akkor a hüvelykúpot sem nagy valószínűséggel fogod tudni használni!

2014. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kedves 21-es!


Te annyival "könnyebb" helyzetben voltál, hogy a Te fertőzésedet valószínű valamilyen protozoa okozta. A canesten hatóanyaga szelektíven csak gombákra hat, mivel nem működött, ebből gondolom, hogy protozoa lehetett, mert a Klion D-100 gombákra és protozoákra hat. Ezek a gyógyszerek jóval kevésbé bántják a hüvely természetes baktériumflóráját.


A kérdező sajnos abban a helyzetben van, hogy olyan hatóanyagot kénytelen szedni ami minden baktériumot (a kórokozókat, és jótékonyakat is) elpusztít, mivel míg nincs meg a laboreredmény nem tudnak célzottabb gyógyszert adni.


(A protozoák, gombák, baktériumok lényeges különböző élőlények, más-más "testfelépítéssel", így lehet rájuk célzott kezelést alkalmazni. Azt azért nem árt megjegyezni, hogy az élőlények bár különböznek egymástól, azért ami az egyiknek "méreg", az a másiknak sem tesz jót...)

2014. jún. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
u.i.: 17; 19-20-as voltam
2014. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves Kérdező? Remélem mostanra javul a helyzet!
2014. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!