Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma megyek velencére. és...

Ma megyek velencére. és mostanára várom h megjöjjön. Még nem jött meg, de igy lehet bajom ha bemegyek a vízbe? 15L

Figyelt kérdés
és szerintetek ha 21.-re vártam, és már tegnap 3 percig fájt a hasam aztán elmult, meg ma egy kicsit, akkor valószinű hogy ma megfog jönni? nem használok semmilyen tablettát. lécci sűrgősen irjatok, mert 2-3 körül megyek velencére :c

2014. jún. 23. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Tampon.Ennyi.Csak cseréld sűrűbben.
2014. jún. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
soha a büdös életbe nem tettem még fel tampont, azt sem tudom hogy kell, senki sincs itthon hogy segitsen :c és azt sem tudom milyen mélyre tegyem fel, meg akkor átszakitom a szüzhártyámat. meg nem lesz baj ha felteszem a tampont és mégse jön meg?
2014. jún. 23. 13:10
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha tamponnal megyek be, akkor is fennáll a fertőzésveszély nem? mert végülis velenve és koszos a víz meg minden... nem értek én ehhez :(
2014. jún. 23. 13:12
 4/6 A kérdező kommentje:
*velence
2014. jún. 23. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Tampont semmiképp ne próbálj feltenni, amíg nem jött meg.

A szárazon való felhelyezés fájdalmat és mikrosérüléseket okozhat.

Én nem mennék így vízbe, ha ott bent jön meg, akkor kész a meglepi.

2014. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vegul nem mentem, elhalasztottuk.
2014. jún. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!