Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha még nem jött meg...

Dorcyyy3 kérdése:

Normális ha még nem jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
14 leszek augusztusban, 148-149 cm körül vagyok, a magam 35 kg-val (elég vékony vagyok) . Amiket olvastam, hogy milyen folyamatoknak kell történnie a menstruáció előtt (pl. a mell elkezd fejlődni stb.), ezek már megvannak, de még mindig nincs semmi...csak fehér, szagtalan folyás. Viszont péntek d.u. óta görcsölget a hasam. Ez azt jelenti h rendszertelenül, néha-néha kezd el fájni, max. 3 percig. Aggódom, hogy valami nincs rendben, segítsetek kérlek! :)

2014. jún. 23. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, nincs semmi gond. Majd akkor aggódj, ha 17 évesen sem jött meg.

A folyás, a görcsölgetés előjel, de még akár hónapok is eltelhetnek, mire tényleg megjön, és lehet, hogy az is csak "mutatóban" lesz.

2014. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen normális. 15 évesen kell megjönnie normál esetben.
2014. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam, ezek szerint nincs semmi gond. :)
2014. jún. 23. 22:14
 4/8 anonim válasza:

nekem is kb 14 évesen jött meg, szerintem nyugi :) még ráér és tapasztalatból mondom h örülj amíg nincs ;) nekem kész szenvedés mindig, de remélem te szerencsésebb leszel :) ne aggódj

18/L

2014. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4/4-es válaszadó...sajnálom, én pontoztalak le. Véletlen volt. :( Köszönöm válaszod. :)
2014. jún. 23. 22:21
 6/8 anonim válasza:

Örülj, hogy még nincs! :)

Én sajnos már 11-12 évesen megtapasztaltam :S

De szerintem így már hamarosan meg fog neked is jönni.

Részvétem! :D

2014. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!!

17 éves, sőt egyes orvosok szerint 18 éves korig kellene megjönnie.

2014. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Baratnomnek 13 evesen jott meg! Ez annyit jelent hogy a mai lanyok eletvitele olyan hogy +5 ev! (21sz) szoval ez hulyeseg hogy 18eses a normal nem ismerek olyan 15 eves lanyt aki nem szenved a havibajtol!

Addig orulj meg nincs meg!:)

2014. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!