Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akik már tartottak szünetet...

Akik már tartottak szünetet fogamzásgátlóban. Veletek is történt ilyen?

Figyelt kérdés

Én most tartottam először szünetet, de csak egy hónapot. Mióta megint szedem ma jött meg először és hát minden a szokott módon történt eddig.... este viszont elalvás előtt elmentem a mosdóba és olyan jött ki belőlem ami nagyon megijesztett. Fehéres színe volt és gumis, taknyos, bőr jellegű.... mint valami vastag hártya vagy burok.... és jóóóóó nagy volt. Van okom aggódni??


A vicces vagy lenéző válaszokból nem kérek. Nyilván azért kérdezek mert nem tudom, hogy mi lehet és nagyon megijedtem.



2014. jún. 25. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ez a legrosszabb amit tehettél hogy egy hónapra hagytad abba. Ha abba hagyod legalább fél évre kell vagy a mai elv szerint nem is kell, mivel már alacsony homrontartalmű készitmények. Sajnos igy nagyobb zavart okozhattál a hormonháztartásodban. Akár hónapok amig visszaáll. Ez a valami ami kijött valószinülge csak egy nagyobb nyálkahártya darab nem kell miatta aggodnod, ha többször jön akkor kérdezz rá egy nögyógyásznál.
2014. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ugye nem lesz semmi bajom, hogy csak egy hónapra hagytam abba?? a barátnőim erőltették, hogy muszáj szünetet tartani és a barátom külföldre utazott egy hónapra, úgyhogy kaptam a lehetőségen.Tudom, jó hülye voltam, hogy ilyen kérdésben a barátnőimre hallgattam. Bár azt olvastam hogy egy ilyen rövid szünetet nem érez meg a szervezet. Azóta egyébként minden normális, nem jött elő megint az a ”valami”.
2014. jún. 25. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!