Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek kb. mikor jöhet...

Szerintetek kb. mikor jöhet meg az első menstruációm? (a többi a leírásban)

Figyelt kérdés

Szeretném körülbelülre betudni, hogy mikor jöhet meg, mert táborba is fogok még menni ezen a nyáron, meg nem szeretném, hogy váratlanul érjen. Utaló jelei:2 éve nő a mellem, a mostani mérete kb. 65A-s; 2 éve van fehér folyásom; 1 éve szőrösödöm ott alul (már kb. 4 cm-sek, tudom, hogy undorító, de fontos, hogy már nem pihe) és háromnegyed éve felül is a hónaljamnál; szokott fájni a petefészkemnél; és egy hete úgy megnőtt a fehér folyásom mennyisége, hogy átázik a betét, és a vékony fehérneműkön átüt.

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



12/L



2014. jún. 26. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ahogy már leírtuk 1000x másnak: nem lehet megmondani. Gyanúsak ezek a jelek, hogy szúr a petefészked, meg hogy megnőtt a fehérfolyás mennyisége, ettől függetlenül nem vagyunk jósok. Jó eséllyel még megjön a nyáron valamikor, de az is lehet, hogy nem. Azért az, hogy átáztatsz egy betétet, és a bugyidat, nem normális dolog, szerintem szólj anyukádnak.
2014. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, rendben, de csak ilyen 1mm-s vékony anyagúakban. Meg egyszer még Június elején barnás-pirosas folyásom volt. Egyébként köszönöm a segítséged! :)
2014. jún. 26. 13:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, sőt biztos hogy hamarosan menstruálsz majd, ami a nő életében nagyon fontos, de percre pontosan nem lehet megmondani. Nagyon furcsa, minden nőnél változó ciklus, nekem például napra pontosan 12 és háromnegyed évesen jött meg.
2014. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtök válaszát! :)
2014. jún. 28. 10:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként még jöhetnek válaszok! ;)
2014. júl. 6. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Minden 3. kérdés ilyen,hogy "Mikor fog megjönni az első menzeszem?". Ezek a jelek mind erre utalnak,de ha 1.te is egy kicsit utánajárnál,ide beütnéd azt,hogy "első menzesz",hidd el,kiad majd 20 vagy több UGYANILYEN kérdést. 2.Ezt nem az interneten kéne megbeszélni idegenekkel,hanem otthon, az Anyukáddal.

Én 13 évesen menstruáltam először,előtte már 1-2 évvel tudtam,mire számíthatok,mik a jelek,mit kell tennem,ha megjön.Lehet,hogy nálatok ez tabu,de akkor sem normális.Senki nem tudja megmondani,hogy mikor fog megjönni.Örülj neki,hogy még nincs. És még egyszer hangsúlyozom: BESZÉLJ ÉDESANYÁDDAL!

2014. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, néha beszélunk otthon is erről, csak Anya nem nagyon szeret erről társalogni. Azt gondolja, ez mindenkinek a magánügye, ezzel ne zavarjam...
2014. júl. 19. 08:06
 8/8 anonim ***** válasza:
12 évesen nincs "magánügyed".
2014. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!