Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg igaz hogy a betétek...

Tényleg igaz hogy a betétek nem bomlanak le a természetben?

Figyelt kérdés
Erdőbe mentünk a barátnőmmel, és én nem tudtam. Mikor együtt voltunk folyóügyeinket rendezni és látta hogy mit csináltam, viccesen megjegyezte hogy azért "én is kicsit lazára vettem a dolgokat". Azt mondta hogy mivel műanyagból van ezért nehezen bomlik meg hogy vegyi anyagok vannak benne. Mennyi idő kell hozzá? Ugye nem mérgező az állatoknak? Alwayst ultrát használok.
2014. jún. 26. 12:09
 1/4 A kérdező kommentje:
18L
2014. jún. 26. 12:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De igaz, kb. 800 év alatt bomlanak le (ugyanúgy, mint az eldobható pelenkák) a műanyag miatt. Ne dobáld el az erdőben.
2014. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Alap dolog, hogy nem dobunk ki betétet az erdőbe...

És igen, nagyon lassan bomlik le.

2014. jún. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pfff. Már az erdőket is szennyezzük nem csak a közvetlen környezetünk? ...

És mellesleg gusztustalan és fertőző. Fujj. Amúgy az állatokat nem vonzza a vérszag? Remélem nem lesz bajuk a te felelőtlenséged miatt.

2017. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!