Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők! Ti hogy pisiltek...

Lányok/nők! Ti hogy pisiltek a természetben? Nekem sehogy nem megyés holnap egésznapos kirándulás lesz wc nélkül

Figyelt kérdés
Holnap megyünk az osztállyal kirándulni egy erdőbe. Ott fogunk lenni egész nap!!! De én képtelen vagyok kint pisilni. A guggoló pózba ülhetek ott 1 órát is,akkor se fog menni. Ha csak a családdal megyünk egy fél óra után sikerül, de ott lesz ráadásul az osztály! Nem tudtok valami más módszert/pózt? Bocsi hakicsit zavaros

2013. jún. 2. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha nagyon kell wc-re menned bepisilsz? Szerintem túlságosan feszengsz.. :)
2013. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi,biztos lesz olyan eldugott bokros rész,ahol meg tudod oldani,itt a nyár,már minden zöld. Ne idegeskedj,menni fog. :)
2013. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ó elhagyod ám magad ,

mert pisilni még eddig mindenki tudott a földön,ha okos volt,ha buta,...

2013. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én sokkal jobban szeretek a szabadban pisilni, mint a mocskos-büdös, ezer éve ki nem takarított vécékbe. Gondolj arra, hogy így is-úgy is guggolnod kell, mindegy, hogy egy bokorban teszed ezt, vagy egy vécé fölött. Biztos megálltok majd egy fél órára pihenni, ebédelni, akkor egy barátnőddel keressetek egy eldugottabb helyet, és időd is lesz, nem kell félni, hogy elmennek nélkületek.


Mondjuk ha neked nem megy a guggolás, akkor lehet, hogy érdemes lenne befektetned egy ilyen shewee-be. Én nagyon idegenkednék tőle, de lehet, hogy neked beválna:


[link]

2013. jún. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem menni fog. Amúgy iszonyatosan szégyenlős is vagyok, de valószínüleg túl reagálom :D(Remélem)
2013. jún. 2. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
hugyoz hanyatfekve fogaz menni
2013. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

valamennyire ideillő:

https://www.youtube.com/watch?v=4P46RseRfmA


Az a lényeg, hogy "engedd el" a feszengést

2017. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!