Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek így terhes? Bővebben lent

Lehetek így terhes? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Csúsztattam egy napot a fogamzásgátlóval, így nem vasárnap, hanem hétfőn jött meg. Viszont a párommal együtt voltunk akkor, amikor elmúlt (csütörtökön), de a gyógyszert csak pénteken kellet beszednem.(de ha nem csúsztattam volna, akkor csütörtökön) Lehetek így terhes? Menstruáció előtt vagy után vagyok termékenyebb? Azóta 2 hét telt el, de néhány tünetet produkálok. Lehet, csak beképzelem?

2014. jún. 26. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Csúsztatás alatt azt érted,hogy kihagytál egy táblettát,mert másképp nem tudom,hogy hogy lehet csúsztatni.Mikor hagytad ki a tablettát? mit ír a betegtájékoztató? Mert ha én az utolsó heti tablettából nem veszek be egyet akkor szünet nélkül el kell kezdeni az új levél tablettát, de ha az első hetiből akkor csak kiegészítő védekezés kell egy hétig! Fogamzásgátló szedése mellett nincs olyan,hogy mikor vagy termékenyebb,mert ilyenkor nincs peteérés, viszont ha kihagysz tablettát ott az esély a peteérésre.
2014. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig úgy csináltam hogy a levélből 20 szemet vettem be hogy ne hétfőn hanem vasárnap jöjjön meg, hogy ne suliba keljen görcsölnöm, (a 7 napos szünet után csütörtökön pedig a megmaradt 21.tablettával kezdtem és így tovább..) de most bevettem mind a 21-et.. így értetem hogy csúsztattam.. csak ugye így meg pénteken kellet bevennem az elsőt
2014. jún. 26. 13:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a szünetet meghosszabítottad, akkor lehetsz terhes. A szünetet rövíditeni lehet, nem hosszabítani.
2014. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nem hosszabbítottam meg. ugyan úgy 7 napos volt a szünet csak most 1el több tablettát vettem be mint eddig.
2014. jún. 26. 15:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Annak mi értelme? :D
2014. jún. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az hogy nem vasárnap jött meg hanem hétfőn
2014. jún. 26. 15:09
 7/8 A kérdező kommentje:
vasárnap családi progi volt így nem akartam ott görcsölni ezért intéztem így
2014. jún. 26. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az nagyon nem jó ám,hogy folyamatosan 20szemeket veszel be nem 21-et! Azt tudod,hogy így nem végig vagy védett? De mégegyszer megkérdezem,hogy mit ír a betegtájékoztató? Mert ha az utolsó egy szemet hagyod ki akkor azzal nagy hülyeséget csinálsz, nemcsak azt éred el vee,hogy hamarabb fog megjönni!
2014. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!