Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ejszakara is bennem maradt a...

Ejszakara is bennem maradt a delutani tampon?

Figyelt kérdés

Este Tv nezes kozben elaludtam, es reggel csereltem tampont. Szerintetek okoz valami gondot? Remelem nem lesz semmi gond.

Bocsi az erdekes kerdeser,de picit ideges vagyok!


2014. jún. 28. 07:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod,de azért ne csinálj belőle rendszert,mert nagyon egészségtelen.
2014. jún. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
2%
Nem ebbe a kategóriába tartozik de azért írok. Ha nincs meg erősen amit nem hiszek mert akkor átáztál volna,akkor nem hiszem hogy nagy baj lenne persze nem egészséges! Miért nem cserélted ki lefekvés előtt? 10hónapos fiú anyukája
2014. jún. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
92%

Én is jártam hasonlóan. Szerencsére már alig véreztem, és nem lett gond belőle.

Off.

Miért lényeges, hogy 10 hónapos gyerek anyukája vagy, kedves 2- es válaszoló?

2014. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi bajod,sokakkal előferdült már, velem is:)

Kettes! Valszeg mert még nem feküdt le, hanem csak leült a tv elé. Te még soha nem aludtál bele egy filmbe! Üdv: egy másodéves orvostanhallgató :P

2014. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Hát..nem lehett valami guszti, merthogy ugye 8 órán túl azért elkezd bomlani a cucc...sőt...de nem lesz bajod, ne félj :)

üdv: simán csak úgy :)

2014. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Én is jártam már így, a pangó vér okozhat toxikus sokkot, de akkor már rosszul lennél.

Üdv, ikerterhes 29 éves jogtanácsos :) (én is mosolygok mindig ezeken :))

2014. jún. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
0%
Nem,nem aludtam még bele egy filmbe! A másik hogy az sem fordúlt elő hogy a délutáni tampon belnnem maradt :) Azért hogy legyen mit kérdezned kedves hozzászóló! :) Ha sokat gyakorizol akkor nem lesz ez annyira megdöbbentő számodra! 10HÓNAPOS FIÚ ANYUKÁJA(Csak a mihez tartás végett) :)
2014. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Délutáni tampon reggelig? Az kemény. Ha eddig nem lett bajod, akkor már nem lesz, de azért erre figyelj.

A TSS halálos is lehet, pont most történt egy olyan eset ismeretségi körben, ahol az orvosoknak az volt az álláspontjuk, hogy TSS okozta a halált.

2014. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Én sokat gyakorizok, és még sohasem írtam le, hogy hány éves gyerekek anyukája vagyok. Akkor van jelentősége, ha a válaszodnak vagy a kérdésnek köze van ahhoz, hogy van e, és mennyi idős a gyereked. Ebben az esetben mi jelentősége van, hogy 10 hónapos gyerek anyja vagy? Még kicsit visszavághatsz, de valahol érzed azért, hogy igazam van, ugye?
2014. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

teljesen rendben van, néha előfordul az emberrel, pl. ha részegen elalszol valahol...velem is fordult már elő. Gyorsan kikapni, pánikolni, hogy "most meghalok, úristen, meghalok", majd lemosni az arcod hideg vízzel és új tampont feltenni:)))


27 éves, közgazdász, Budapestről, a szüleim tanár és építőmérnök egy megyei jogú városban, 11 éves korom óta menstruálok és 0 gyerek anyukája vagyok (lehet, mert tudom, mit engedjek bedugni a hüvelyembe:D:D)

2014. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!