Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után a Tena Lady...

Szülés után a Tena Lady fekvéskor is biztonságos? - Mert nekem a betét mensi idején sem vált be éjszakára soha, csak a tampon!

Figyelt kérdés

Utálom azt az érzést, amikor a vér végigcsorog, és mindenem összekenem. Nem láttam még Tena betétet (26 hetes vagyok), csak olvastam róla, hogy azt ajánlják.

Tudom, hogy tampon szóba sem jöhet...


2008. nov. 7. 11:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Én óránként keltem fel cserélni, de nekem csak pár napig tartott az ömlés utána már el lehet viselni.

Csak az a baj, hogy pont a kórházban van, és sajnos tapasztalat, a nővérek nem cserélik az ágyneműt. :(

2008. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, pont erre gondoltam... otthon még csak-csak elvan az ember, gyorsan orvosolja az efféle 'baleseteket'.

Sok boldogságot a babához! :-)

2008. nov. 7. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia. Biztonságos, de én javaslom a hozzá kapható necc bugyit is, mert az jobban megfogja, mint a sima bugyi. Én úgy használtam, hogy a rendes bugyiba raktam a tena-t és rávettem a necc bugyit. (hasszorítónak is jó). És vittem be egy rossz törölközőt és azt raktam magam alá, az első 2-3 éjszaka.

Üdv, 15 hetes kislány anyukája

2008. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is neccet használtam, meg a Tena bugyit. Annak az egész felülete szinte betét, így abból nem folyik ki semmi.

8 napos lányka anyukája :)

2008. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elég nagy az a TENA betét, konkrétan ijesztően óriási! Szerintem a hozzá való bugyival jónak kell lennie... Gondolom gyakran kell majd cserélni ezt is, ha olyan nagy a vérzés.

Bár én még szülés előtt állok...

35 heteske

2008. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sima betéttel próbálkoztam először az nagyon szar volt gyorsan váltottam a kórházban Tennára az sokkal jobb volt.Pedig tényleg óriási de hidd el kell az a nagy.
2008. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ajánlom mindenkinek a Molimed bugyit. Egyszer használatos bugyiba épített betét. Nem mozdul el és nem folyik ki és hasleszorító része is van. Nekem a szülésznőm ajánlotta és szerintem a legjobb. Én is hasznéltam tenát, de az alső nap után elhajítottam. Nem a legolcsóbb, 2200 ft 10 db, de megéri. Én az Auchan gyógyszertárban találtam.

Szép szülést.

2008. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pelenka
2014. szept. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tenában van több méret -
2014. szept. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Tena az egyébként inkontinencia elleni betét
2014. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!