Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum mellett használha...

Antibiotikum mellett használhatok canesten kúpot?

Figyelt kérdés

1 hónapja volt egy 10 napos antibiotikum (augmentin) kúrám + 3 nappal ezelőtt felfázás miatt is el kellett kezdenem egy másik antibiotikumot.


Ma vettem észre, hogy az antibiotikumok miatt hüvelygomba alakult ki nálam...


Orvoshoz sokáig nem tudok menni, mert külföldön vagyok még 1 hónapig. Tudok itt canesten kúpot és krémet venni, ezért megpróbálom ezzel kikúrálni magam.


A felfázás miatti antibiotikumot még 2 napig szednem kell! Szerintetek használhatom a 2 gyógyszert egyszerre? Vagy inkább várjam meg, amíg befejezem az antibiotikumot?


Esetleg van még valamilyen ötletek, hogy még milyen dolgokkal gyógyíthatom a hüvelygombát?


2014. jún. 28. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan... a kúp nem megy be a véráramba csak ott helyben fejti ki a hatását... kétlem hogy bármi gond lenne belőle...
2014. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod, nem fog gondot okozni. Nem szívódik fel.
2014. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, használhatsz.
2014. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!