Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta felszívódott?

Ciszta felszívódott?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam a dokimnál,mert már egy hete késett a mensim.Kiderült,hogy 48x52mm-es petefészek cisztám van,tüneteim nem voltak,csak a mensi késés,nem fájt gyógyszert kaptam rá,szedem a gyógyszert egy hete,és ma megjött a mensim.Elég nagy mennyiség,akkor most a cisztám is eltűnt?Az orvosom szerint január 20.-a fele kellett volna megjönnie,mert a hétvégétől másik gyógyszert is kellett volna szednem ,majd kontroll.Ha ma megjött,csak jövőhéten tudok menni kontrollra,szednem kell tovább a gyógyszereimet?köszi a válaszokat!
2010. jan. 5. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudod telefonon, sms-ben vagy e-mailben elérni az orvosod? Ezt tőle kéne megkérdezni szerintem.
2010. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!