Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen a menzeszem, és...

Rendszertelen a menzeszem, és jövőhéten mennék fesztiválra. Arra gondoltam h minden nap betennék egy tampont, hha megjön, akkor se legyen gond. A betét nagyon hülyén nézne ki a fürdőbugyiban. Lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az
2014. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
igen lehet, ha nincs vérzés sérülést okozhat a tampon ami pedig gyulladáshoz, fertözéshez vezet. Azért általában nem ugy jön meg hogy puff elönt. figyled magad ha ugyérzed jött valami ellenörizd, tegyél be tisztaságit.
2014. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, h nekem soha nem fáj semmim, csak érzékenyebb vagyok. DE ez meg most nálam alapállapot lett, a továbbtanulás meg otthoni gondok miatt, szóval már erre sem számíthatok... Akkor mit tegyek??? teljesen kétségbe vagyok esve:(((
2014. júl. 1. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem javasoltak olyat, hogy ha strandra megyek akkor hüvelgyomba elleni szerrel bekent tampont tegyek fel, hogy ne kapjak el semmit, mert én iszonyúan érzékeny vagyok ilyenekre. Szóval ha nem egy száraz tampont erőszakolsz fel magadnak hanem használsz hozzá sikosítót vagy ilyesmit akkor nem okozhatsz magadnak sérülést.


Egyébként ha strand van a programban vagy fesztivál, akkor én minden nap megeszek 1-1.5 db citromot, ettől átlagosan 2-3 napot késik nekem a menzeszem ;)


Ja és ha nem hófehér a fürdőruhád hanem az alja pl fekete akkor tampon nélkül is mehetsz pancsizni, nem fog a vízben megjönni, ha meg mégis pont akkor toppan be a pirosbetűs szezon ahogy kimész a partra, akkor az öltözőig kiérve nem fog meglátszani semmi hidd el :)

2014. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, akkor maradok a gombaölős krémes tamponnál. Sajnos tényleg muszáj. És a citromról hallottam már én is, de mivel nem tudom, mikor kéne megjönnie, így nem sok értelmét látom. Meg reménykedem, h gyorsan megjön ebben a pár napban még:/ :)
2014. júl. 1. 13:21
 6/7 anonim válasza:
Hu, én már próbáltam! Bár nem menstuáció nélkül, hanem az utolsó pár napban, amikor már csak pici volt... Hát, iszonyú kellemetlen volt, szúrt, de nem ment feljebb, mert nem voltam nedves...érted. A tisztasági nem látszik fürdőbugyiban, szerintem ez lenne a legjobb.
2014. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a betétekkel h megszívják magukat vízzel, plusz a víztől a ragasztó is engedhet, az meg nem valami király amikor elúszik a tisztasági betéted (annak még szárnya sincs..) melletted a medencében:D
2014. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!