Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatok éjjelre tampont?

Használhatok éjjelre tampont?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 2 éve van meg.. egy éve tamponozok,ob minit használok. estre eddig betétet tettem be de nagyon kényelmetlen. berakhatok éjszakára tampont? nem lesz tőle bajom?

2014. jún. 30. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
A tampon csereintervallumát éjjel-nappal be kell tartani. Ha 6 óránkénti cserét ír elő a tájékoztatója, akkor éjszaka is fel kell kelned 6 óra után, különben lehet bajod. Ha bevállalod, használd.
2014. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én OB-t használok éjjel is, van, hogy 10 órát is benn van. Semmi bajom nem volt még ez miatt.

Ja, és 23 éve tamponozok.

2014. jún. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

És ha én 23 éve motorozok, és még nem lett semmi bajom, akkor a motorozás veszélytelen?

A kislány eddig nem használt tampont éjszakára, lehet érzékeny is erre. Nyilván maga fogja eldönteni a végén, hogy bevállalja-e vagy sem, de megérdemli, hogy ismerje a teljes képet. Ebbe a veszélyek is beletartoznak.

2014. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :).

most használtam éjjelre tampont,de 4 óránként felkeltem:/

2014. júl. 1. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!