Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » TB által támogatott mellműtét?

TB által támogatott mellműtét?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Azzal lenne a problémám hogy a cicijeim elég nagyok és mindez ahogy telnek az évek egyre kellemetlenebb számomra. Egyre többet fáj a hátam, hivatalosan is gerincbetegnek vagyok nyilvánítva. Olvastam róla, hogy amennyiben indokolt háttere van, van rá lehetőség hogy tb általi plasztikai műtétet kérjünk kisebbítés céljából, de nagyon komoly feltételekhez van szabva. Erről valaki nem tudna véletlenül valami pontosabb információt adni? Előre is köszönöm.

2014. júl. 1. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Pontosabb információt a háziorvos tud adni.


Amennyiben egészségügyi problémákat okoz a túl, nagy mell, akkor a TB átvállalja.

2014. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán csinálják meg tb-re, általában kövér nöknek van nagy melle és elküldik annyival hogy fogyjon le és majd meglátjuk. Tehetsz egy probát de tényleg kicsi rá az esély hogy megcsinálják. Ráadásul egy nagyon fájdalmas mütét ami után mindig van gyulladás, sokszor szövet elhalás is. Volt kolleganömnek volt ilyne mütétje nem tb-re és komoly szövödményei lettek, pl az egyik mellbimbója elhalt, igy nincs is neki, szoptatni sem tudna azzal a mellével. Komoly gyulladásban volt mindkét melle kb 2 hónapig. Ezalatt dolgozni sem tudott stb. Persze ez a nagyon súlyos eset, de gyulladás az estek 99%-ban van kissebitö mütét után.
2014. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"általában kövér nöknek van nagy melle "


Ez NAGY tévedés, a mell mérete genetika, és egész vékony nönek is lehet kimondottan nagy melle.

2014. júl. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, épp ezért irtam hogy általában, azért a vékony vagy normál testalkatú nök 99%-nak nincs nagy melle. De én is ismerek vékony nagy mellű nöt de tényleg az a ritkább.
2014. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
57 kg vagyok és 173 cm, ha elküldenek fogyókúrázni neki megyek a Dunának. A mellműtét tudom hogy kockázattal jár, de nyilván ha már kisebbítésben gondolkozok, és nem szilikonban mint a legtöbb nő aki erre adja a fejét, akkor valószínűleg ennek jó oka van, mivel kényelmetlenséget okoz számomra, legfőképp sz hogyha hízok 2 kg-ot szinte rögtön a mellemre megy, persze ez nem hangzik rosszul, de köszönöm nekem van ígyis elég belőle.
2014. júl. 1. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő méretű melltartót hordasz (hátul a pántja vízszintesen fut, ugyanolyan magasságban mint elöl)? A testtartásod milyen? Azért kérdezem, mert ahogy írod vékony vagy, és persze egy vékony lánynak is lehet nagy melle (én is ilyen alkat vagyok), de sose akkora mint egy kövérnek (biztos te is láttál már olyan kövérebb nőket akiknek a mellük a fejük méretét közelítette). És ezen nők többsége elboldogul a melleivel.
2014. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!