Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba tünetei - mivel...

Hüvelygomba tünetei - mivel enyhíthető?

Figyelt kérdés

Nőgyógyásznál voltam - készített kenetet és az eredmény csak egy enyhe gyulladást mutatott ki, semmiféle gomba, baktérium, egyéb kórokozót nem találtak. Kaptam hüvelykúpot 10 napig.

A tünetek azonban, amivel az orvoshoz fordultam megmaradtak: fájdalmas együttlét, viszketés vizelés közben és nem csak, fájdalmas vizelés. Felhívtam az orvost újra, elmondtam a panaszaim és azt mondta, hogy gombás fertőzés tünetei és menjek vissza újra. A kérdésem az lenne, hogy mivel enyhíthetőek addig a tünetek és a fájdalmas együttlét? Esetleg volt valaki hasonló helyzetben?



2014. júl. 2. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak vény nélkül kapható gomba ellenes szerek, de szerintem ne kezd el használni ha az orvos visszaíhívott, tüneti kezelés pedig tudtommal nincs rá
2014. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

elég gyakran van gombám, a dokim ha nem túl nagy fertőzés akkor canestent vetet velem, nem ír fel semmit sem.

én hintőporozom magam az szárazon tart legalább nem fülledek be... próbáltam almaecetes ülőfürdőt, cickafarkat stb... jelenleg szoptatok, de ha abbahagyom kipróbálom az orbáncfű+kakukkfű teát. hátha használ, mert elegem van hogy havonta begombásodom.......

2014. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Candida diéta.
2014. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérj valamit a dokitol a párodnak is, mert hiába mulik el ha ő visszafertőz. az én párom szájon át szedhető gyogyszert kapott. amig nem vagy kikezelve szüneteltesd az együttléteket, ha meggyógyulsz jo lesz az együttlét (tapasztalat)
2014. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pisilés közbeni fájdalom utal egy holyagfertozesre is, viteletet kellene nézni! Otthon ne használj semmit, hanem Menj minel hamarabb vissza.
2014. júl. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Grapfruit mag kivonat nekem eddig bevált, akár külsőleg, akár belsőleg. Hígítva szabad használni. Candida dieta nekem nem hozott eredményt.
2014. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!