Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha már három éve...

Dorcsuu kérdése:

Az normális, ha már három éve megvan a menzeszem, de néha nagyon sokat késik?

Figyelt kérdés

12,5 évesen jött meg először, most 15,5 vagyok. Az első és második menstruációm között három hónap telt el, de ez tudom hogy normális. Utána két évig mindig késett kb. egy hetet. Akkorban mindig 5-7 napig volt meg. Most már csak 3-5 napig tart, viszont még mindig nem állt be rendesen, pedig elvileg két év után már be kellene, nekem viszont elég rendszertelenül jön meg. :/ Van amikor pontos, általában pár napot késik, max. egy hetet, de volt már olyan hogy korábban jött meg, illetve olyan is, hogy EGY TELJES HÓNAPOT kimaradt. (2013 illetve 2014 áprilisiában egyáltalán nem jött meg) Ez mennyire normális? Mit tudok vele kezdeni?

15/L



2014. júl. 2. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászatra vagy endokrinológiára érdemes elmenni ezzel kapcsolatban,ott tudnak különböző vizsgálatokat végezni,mert sok mindentől lehet.
2014. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne izgulj teljesen normális ez még a korodban. Nekem kb 5 hónap maradt ki 16 évesen és rendben volt az is az orvos szerint.

17 éves korodra kellene rendszeressé válni majd.

2014. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!