Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos lányok! Hamarosan megjön...

Sos lányok! Hamarosan megjön az első menzeszem?

Figyelt kérdés

-12,5 éves vagyok a szeméremszörzetem kb. 9-10 hónapja szőrös, a hónaljam még nem annyira, a melleim 4 hónapja nönek, nagyon kicsik és hegyesek, fehérfolyásom egy fél éve van.

-Május 24-én volt egy fél órás barna folyásom, azóta semmi.

-Ezt követően junius 25-én, szerdán fájt 10 percig az alhasam, de lehet, hogy a cseresznyétől. A következő napokban csütörtök-péntek-szombat-vasárnap-hétfő reggel 3-5 percig fájt a hasam alja. Kedden reggel felébredtem 10 percig fájt az alhasam, de visszaaludtam és mikor másodjára ébredtem, már egyáltalán nem fájt. Szerdán, mármint tegnap korán mentünk a városba és ahogy feláltam az ágyból elkezdett fájni; léptem 2 lépést és elmúlt. Ma reggel pedig az egyész hasam fájt 1 percig.

-Ma reggel volt a bugyimon valami, de nemtudom, hogy mi mert fekete bugyi volt rajtam; ott hátrább volt, szóval nem pisiltem és nem sz*rtam be -.- !! Csak éreztem, hogy nedves (nem vér volt.) :S

-Segitsetek lányok mit csináljak!?

-Valaki aki ért hozzá? Kérlek.!


2014. júl. 3. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezek a fájdogálások lehetnek a jelei annak, hogy lassan meg fog jönni. Sajnos nem lehet megjósolni, hogy pontosan mikor, mert nincsenek mindenkinél megjelenő előjelei.

Van aki csak azt veszi észre, hogy átvérezett, van akinek a feje fáj előtte, vagy a háta. A barnázás viszont fontos előjel, de az se mindenkinél van észrevehetően.

Amit javaslok, hogy mostantól használj tisztasági betétet (pl Carefree) hogy egyrészt lásd, ha barna picit a folyásod, illetve, ha megjönne se vérezd át a bugyidat olyan könnyen. És ha hosszabb időre mész, mindig vigyél 1-2 betétet magaddal.

2014. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
rendben
2014. júl. 3. 09:51
 3/12 anonim ***** válasza:
nem kell ennyire figyelned magad, igen biztos hamarosan meg fog jönni, de nem ezen fog fulni hogy épp fáj-e 1 percig vagy nem. Fájhat sok más dologtól is. Semmit nem kell csinálod csak hordj maganál betétet és váltó bugyit hogyha nem otthon avgy akkor sme érjen kellemetlenség ha épp megjönne. hazsnálj nyugodtan addig tisztasági betétet az is sziv valamennyit és nem a bugyid lesz olyan ha megjön.
2014. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hamarosan meg fog jönni. Lehet fehérfolyásod is, ami teljesen normális dolog, minden nőnek van.
2014. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké. :)
2014. júl. 3. 16:54
 6/12 anonim válasza:
A szőrzeted szőrös? xD Amúgy szerintem lassacskán meg fog jönni
2014. júl. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen. és még nem jött meg. :S
2014. júl. 20. 20:33
 8/12 anonim válasza:
Türelem. Hova sietsz?
2014. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szeretnem mar vegre ha megjonne
2014. júl. 20. 20:40
 10/12 anonim válasza:
Miért?
2014. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!