Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek szerint hamarosan meg...

Ezek szerint hamarosan meg fog jönni az első menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb. 2-3 éve van fehérfolyásom, 3 éve nő a mellem, alul és felül is már szőrös vagyok, mostanság görcsöl a hasam és feszültebb vagyok meg gyakrabban vagyok rosszul. A fehérfolyásom megváltozott vagy is átlátszó lett és nyúlékony meg több lett. Alul fel puffadt a hasam és már a petefészkeimnél is görcsöl. Mellem nagyon érzékeny lett szóval hason nem tudok feküdni. Fehérfolyásomban eddig is piros pöttyök voltak néha de most nagyobbak lettek. (nem nagyon de egészen picike foltnak már lehetne nevezni) Előre is köszönöm. :)
2012. aug. 23. 00:24
 1/9 anonim válasza:
Igen hamarosan. Nekem is így volt. ezek után Sokat vártam. Majd vártam. 2 hónapot vártam és már teljesen elfelejtettem. Egyik reggel hát mire ébredek.. :) Szóval, bármelyik nap megjöhet, de akár hetek múlva..
2012. aug. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hamarosan menstruálni fogsz, de azt nem lehet tudni, hogy mikor. Ha még nem vagy 16 éves, akkor ne aggódj!
2012. aug. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hamarosan meg fog jönni neked is de hogy mikor azt nem lehet tudni lehet hogy még hónapokat kell rá várnod vagy heteket.
2012. aug. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Most már rózsaszín 2 kisebb folt volt a bugyimban. :/
2012. aug. 23. 13:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok.Akkor tegyél betétet a bugyidba.És mindenképpen szólj anyukádnak hogy mi van.
2012. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, szólok. Köszönöm.
2012. aug. 23. 15:14
 7/9 anonim válasza:
SZia nekem is igy kezdodott ne agodj sztem se es szerencsere te nm vagy olyan mint a obbi hogy nm mer szolni anyucinak.ez hujeseg nekem tegnap jott meg es elmertem mondani meg ha nem is beszeltunk SOHA rola sok szerencset es grat ha mar nagylany lettel te is.:)
2012. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És gratulálok neked is. :)
2012. aug. 23. 22:12
 9/9 A kérdező kommentje:
És neked utolsó válaszoló kb. mennyi ideig tartott ez amiket leírtam?
2012. aug. 23. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!