Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek atalljak betetrol...

Szerintetek atalljak betetrol a tampon hasznalatara? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok szeptemberben toltom be a 14-et. Szeretnek mar vegre tampont hasznalni, de nem mindig, csak tesi orara. Igazabol en szeretek betetet hasznalni, nem ez a baj, csak ugye eleg kenyelmetlen ugy tesizni. Szerintetek ez jo otlet? (csak tesin hasznalnam, otthon nem)

2014. júl. 3. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, így nem biztos, hogy olyan egyszerű lesz a felhelyezés, de próbáld meg a minit, hátha tetszeni fog. Jó, ha tud segíteni neked valaki (mármint instruálni az ajtón kívülről), akinek már van tapasztalata (idősebb barátnő, nővér, anyukád). Én sem szerettem betéttel tornázni, gyűrődött, "zörgött", zavart, de havonta 1-2 alkalmat kibírtam (kibírtunk).

Ha ki szeretnéd próbálni, akkor hajrá, de ne ijedj meg, ha elsőre nem sikerül felhelyezni.

2014. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nyári szunet van egyébként, de nyugodtan használjad ha nem zavar.
2014. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :)

Egyebkent ugy gondoltam, hogy most amig meg nincs suli gyakorlom es mire ujra elkezdodik mar menni fog a felhelyezes (remelhetoleg)

2014. júl. 3. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem megy, próbáld fekve ki, úgy jobban el tud lazulni a test.

Később menni fog persze simán is, meg megnyugtat, hogy sikerült, mindegy, hogy hogyan és akkor nem parázol annyira állva esetleg.

2014. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 14 voltam, mikor elkezdtem használni, először nyári tábor miatt, de sokkal "tisztábbnak" éreztem magam, így azóta is hanyagolom a betétet. Minivel, esetleg light flow-val érdemes kezdeni. Szerintem úgy a legegyszerűbb felhelyezni, ha az egyik lábad felteszed a wc-re vagy egy székre, a másikkal pedig picit berogyasztasz. Ja és addig igazítsd, amíg olyan, mintha ott se lenne, ne legyen kényelmetlen!
2014. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2014. júl. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!