Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom, az ilyen menstruáci...

Nem tudom, az ilyen menstruáció normális? Több lent

Figyelt kérdés

1: az első nap élenkpiros vol, ma meg (2.nap) narancssárgás-pirosas ez miért lehet?

2: nagyon híg, ráadásul nincsnek is alvadt darabok, miért?

3:múltkor rengeteg volt tényleg niagara, most is van, de nem olyan sok mint az előbbi, miért ilyen ingadozó?

4:eddig sosem görcsölt a hasam, viszont most hasmenésszerűen fájt, mostanra alábbhagyott, de érzem, ez is ilyen változó?

5:végül az utolsó kérdésem, hogy mit csináljak, hogy éjszaka ne ázzak át? (tegnap betét,vatta,bugyi,tisztaságibetét,bugyi,rövidnadrág,cicanaci,pizsinacin átáztam :'( )



2014. júl. 3. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

1. a narancssárga vér nem normális O.o

2. az alvadt darab valamikor szinte csak folyós, így nem lehet észrevenni

3. gondolom csak nemrég jött meg az első, ilyenkor még bőven változik

4. a görcsölés is változhat

5. Ha éjszaka átázol, akkor érdemes ébresztőórát beállítani és cserélni

2014. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm :) a narancssárga úgy, hogy piros sok fehér, átlátszó váladékkal, szóval piros, fehéres, sárgás foltokkal ( de nem pink :D )
2014. júl. 3. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!