Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakran cseréljek betétet?

Milyen gyakran cseréljek betétet?

Figyelt kérdés
Kicsit még tapasztalatlan vagyok,és sehol sem találok rá választ.:S előre is köszi a válaszokat!
2010. jan. 6. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig a vérzés erősségétől függ. Én többnyire akkor szoktam, amikor amúgy is megyek WC-re, kivéve, ha erősen vérzek. Ezen kívül gyenge vérzésnél akkor is célszerű cserélni, ha még "elbírná", mert a friss érzet és a tisztaság ilyenkor duplán fontos. Az intim törlőkendő is nagyon jó szolgálatot tud tenni, amikor nincs alkalmad gyakori mosakodásra (Pl. suliban).
2010. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Szia,ha nincs annyira nagy vérzésed,akkor pár óránként ráér bőven.Én pl mikor suliztam,beraktam reggel,és csak akkor cseréltem mikor hazaértem,tehát 6-7 óra után,és nem volt semmi probléma ki sem folyt,nem is ütöttem át.Ha sok folyik,akkor persze gyakrabban,majd kitapasztalod.
2010. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Azt csak te látod mikor kell kicserélni!:)Amikor már kevés a fehér része a betétnek úgymond tele van.
2010. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4-5 óránként.
2010. jan. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2010. jan. 6. 17:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vérzéstől függ.Én 2-3 óránként szoktam cserélni.Majd biztos rá fogsz érezni.Jó egészséget!;)=)
2010. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
68%
Én úgy szoktam , hogy miután este megfürdök tisztát rakok, és majd dél körül cserélek. De már mikor kevés van , akkor csak fürdés után vagy már akkor elég a tisztasági betét is!
2011. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!