Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség alatt muszály...

A terhesség alatt muszály használni tisztasági betétet? Vagy cseréljek többször bugyit? Lehet, hogy ez hülye kérdés, de szeretném, ha válaszolnátok.

Figyelt kérdés
csak azért,mert valakitöl azt halottam,h nem egészséges a tisztasági betét.most akkor mi?
2009. okt. 4. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Én nem használtam. Minek? Nekem folyásom se a terhesség előtt, de alatta, se utána nem volt. Ha neked van és nagyon zavaró akkor haszálj valamilyen betétet.
2009. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

én sem használok

Van, hogy néha átázik a bugyim, de akkor lecserélem. Szerintem felesleges. Az is pénzbe kerül

2009. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát eddig én sem használtam,nekem is sokszor áttázik a bugyim,aztán zuhizok,kicserélem,és ennyi.jo,mondjuk,nem olyan gyakran van folyásom,de azért van.szerintem mindenkinek van,mert ilyenkor kell lenni,csak az rossz,ha akkor van,amikor megyek valahova.
2009. okt. 4. 18:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ezen gondolkodom, nekem sokkal több mint azelőtt....

8 hetes

2009. okt. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj, de komfortosabb mint a bugyiban tocsogni annak akinek sok a folyása.
2009. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha mondjuk dolgozol vagy utazol és nincs lehetőség egy átázásnál tus alá rohanni. Otthon nem muszáj
2009. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a dokim azt mondta, hogy mivel a legtöbb tisztasági betét "műszálas",műanyag,ha nem tudsz jobb minőségűt venni, jobb, ha sűrűn cserélsz pamutbugyit. Én nyáron csak akkor használtam betétet, ha muszáj volt (utaztam, nem tudtam tisztálkodni sűrűn stb.). Egyébként vittem magammal pamutbugyit , aloés törlőkendőt és cseréltem bugyit, ha kellett.

Mostanában, hogy nincs annyira meleg, vettem egy jó minőségű betétet és azt használom, ha elmegyek otthonról. (most már táppénzen vagyok , otthon nem használok,de ha elmegyek valahova, ott nincs lehetőség bugyit cserélni, mint előtte a munkahelyen, ahol csak lányok voltak és kultúrált, nagy wc stb.) Ez szerintem megint csak egyén függő, kinek mi a kényelmes, kinek mi ad komfortérzetet.

25 hetes kismami

2009. okt. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Én nem használok. Büdös lett a folyásom a betéttel keveredve, ezért abbahagytam. Itthon vagyok, csak ha megyek valahova, akkor teszek be egyet.
2009. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Én használok, mert nincs annyi bugyim, amennyi egy napra kellene :( Inkább napi több tisztasági betét fogyjon!
2009. okt. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem volt nálam tisztasági és éppen nem tudtam venni és már zavart a nedves fehérnemű papírzsebkendőt tettem be.
2009. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!