Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőneműek, ti fel szoktátok...

Nőneműek, ti fel szoktátok írni ilyen kis naptárakba, hogy mikor menstruáltok?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mire jó? Az baj, ha én sose írom fel?
2014. júl. 5. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Alap, persze. :)

Hogy mire jó? Mondjuk ha késik, akkor képbe vagy, ezen kívül nyomon tudod követni a ciklusodat. Nem tudom mióta menstruálsz, de szerintem érdemes írni, persze ha mindig fejbe tartod az se rossz, de nekem annyi fele kell figyelnem folyton, hogy így egyszerűbb. :D


21/L

2014. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem baj, ha sose írod fel és persze rendszeres nagyjából. Nekem 29-30 naposak a ciklusaim, ezen nincs sok írni való, azt pedig meg tudom jegyezni mikor volt az utolsó.

Ha valakinek rendszertelen, akkor mindenképpen írni kellene, mert az orvosnak hasznos infó lehet.

2014. júl. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) Egyébként 16 vagyok és olyan 11 éves korom óta menstruálok és szerintem nincs semmi baj vele, nagyjából 1 hónap telik el mindig köztük c:
2014. júl. 5. 18:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fel szoktam írni.Ha megjegyzed,akkor nem baj,hogy nem írod fel,csak a nőgyógyász kérdezni szokta.
2014. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:/ De ha olyan panasszal megyek oda, aminek semmi köze nincs hozzá? Akkor ugye nem baj?
2014. júl. 5. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2014. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak tök jó Android alkalmazások. Mindent be tudsz jegyezni. Én előtte mindig elfelejtettem hova irtam:D főleg ha sexuális életet élsz,nem árt tudni mikorra kellene megjönni.
2014. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2014. júl. 7. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!