Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha vendégségben vagytok, és...

Ha vendégségben vagytok, és épp menstruáltok, de nincs a wc-ben kis szemetes kuka, akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés

a kérdés egyértelmű. Van aki a wc-be nem tesz kis szemetest (nálunk van itthon) és ha esetleg nála vagy vendégségben, és megvan, hogy cserélsz tampont, vagy betétet? a használtat mégis hova kéne dobni? Tedd a zsebedbe, és vidd ki a konyhába a szemetesbe? Ez nekem elég gusztustalan.

Nem is értem azokat a nőket, lányokat, akiknek a saját wc-jükbe nincs kuka. Ők akkor mindig kimennek, és a véres cuccukkal mászkálnak a lakásba?

(oké tudom, lehet azt úgy "csomagolni" hogy ne legyen véres, de akkor is... )



2014. júl. 1. 13:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, zsebre rakom és utána kidibom-
2014. júl. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oké,de nekem volt olyan,hogy egy baráti társaság volt a konyhába, ahol a szemetes található.

A vendégek közül nem is ismertem mindenkit. Hogy rohangáltam volna ott a cuccal a kezembe? És ha nincs zsebem, vagy ilyesmi?

2014. júl. 1. 13:41
 3/13 anonim ***** válasza:
akkor is ki kell dobni elrejted a tenyeredben és gyorsan oda surransz a kukához és kidobod, akár lehet az egy használt zsepi is. nincs ebben semmi ciki, tedd a kukában valami egyéb szemét alá, senki nem fogja észre venni.
2014. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegen helyre megyek és tudom, hogy megvan a vérzésem, akkor ugye a táskába teszek tampont, így a mosdóba a táskámmal együtt megyek (mivel aki cserélni megy, gondolom az sem tamponnal, betéttel a kezében indul a mosdóba), tehát ha nincs erre kijelölt kuka a wc-ben, akkor belecsomagolom jól zsebkendőbe, wc papírba, meg nálam szokott lenni kis szatyor, vagy zacsi a táskámban és beleteszem és otthon majd kidobom.
2014. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból a táskámmal megyek be a mosdóba, ha ilyen van meg főleg. Pont múltkor lepődtem meg mert párom legjobb barátjáéknál voltunk vendégségbe, és ott se volt kuka, baromi gáz, de jól betekertem papírba és egy zsepiszacskóba betettem. Kénytelen voltam a táskámba tárolni fél napot. :(


Nem értem én sem, hogy sokan miért nem raknak a mosdókba legalább egy kis szemetest.

2014. júl. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont vendégként nem jellemző, hogy legyen nálam kisebb táska (vendégként általában nem saját városomban vagyok, hanem utazok és tovább maradok, így inkább hátizsákot hordok, azt meg nem feltétlen cipelem magammal a wc-be, kivéve nyilvánosba). Szép diszkréten becsomagolom, zsebben vagy tenyérbe rejtve kiosonok és a lehető leghamarabb kidobom. Ha meg meglátják, hát istenem, mit szégyenkezzek rajta, minden nőt ezzel vert meg a természet, nincs benne semmi extra.
2014. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs kuka itthon sem. Minek? Hogy valakinek külön kelljen üríteni a betétes kukát? Becsomagolom és kiviszem, és kész. Vendégségben pont ugyanezt csinálom. Elrejtem a tenyeremben, senki se veszi észre.
2014. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Becsomagolom WC papírba és kidobom a konyhai szemetesbe, hiszen végül a WC-ből is odakerül majd mielőtt leviszik.
2014. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk sincs itthon a Wc-ben kuka.

van saját szobám és saját kukám is.

Betétet kiviszem zsebemben, csere utána a használtat visszacsomagolom, majd 2-3 zsebibe és visszateszem a zsebembe, a szobám kukájába meg kidobom.

Ha vendségbe megyek és tudom, hogy megvan akkor zsebemben tartom a rendes betétet, kimegyek a Wc-re kicserélem, ugyanígy visszazárom és becsomagolom. Majd amikor találok egy kukát kidobom, ha van kert, kiviszem a kinti kukába.

2014. júl. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha tampont használsz azt nyugodtan lehúznatod, ha betétet, akkor csomagold be tedd a zsebedbe vagy a táskádba és dobd ki a legközelebbi kukába
2014. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!