Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Bővebben lent

Ez normális? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom , a nagy szeméremajkaim belső felében sok kicsi fehér pontocskák vannak , valamelyik kinyomható , valamelyik nem. Nos nem fáj, nem viszket, és nem büdös, csak ha végigsimítom ott, nem "sima" és esztétikailag zavaró :-( Volt/van valakinek ilyen problémája rajtam kivül? Fiúk ! Titeket zavar ? Normális? Előre is köszönöm a válaszokat ! :)

2014. júl. 6. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudom, mire gondolsz. Másnál is van ilyen, ártalmatlan, és nem zavaró. :)
2014. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mire gondolsz. :/ Ha nem nagy fertőzés kinézetű pontocskák, akkor talán nem. De ha jól láthatóak akkor azért biztos zavarna. Mennyire lehet őket mondjuk aktus előtt (orál nélkül) látni?
2014. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egesz feltunoen , es erezheto is hogy ott vannak
2014. júl. 7. 13:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosnak mutattad már? Ő mit mondott rá? Szerintem adni fog valamilyen kenőcsöt és elmúlik, mert ez azért nem hiszem hogy természetes eredetű. :/
2014. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahogy utána olvastam , zsírmirigy megnagyobbodások .. nem minden nőnél jelentkezik , de sokunknál előfordul
2014. júl. 7. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!