Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűrés eredményemet elemezn...

Rákszűrés eredményemet elemeznétek?

Figyelt kérdés

P2 lett, de be van x-elve az egyéb és mellé van írva: metaplázia- atypusos sejtelváltozás.

Fél év múlva kontroll.

Volt valakinek hasonló és mi történt ezek után, és eggyáltalán mi ez? Minden érdekelne ezzel kapcsolatban! A dokim csak annyit mondott ne aggódjak! Előre is köszi a válaszokat!


2010. jan. 6. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol a dokidban, akkor miért nem választasz másik orvost? ha meg bízol benne, akkor miért itt akarod felülbírálni a véleméynét olyan emberek hozzászólásából, akik nem is értenek hozzá?
2010. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azokra lettem volna kíváncsi akiknek volt ilyen a leleten, hogyan alakult az eredményük a továbbiakban! Egyébként egyikben sem bízom!
2010. jan. 6. 21:23
 3/18 anonim ***** válasza:
Minden ember és minden lelet más. Ha egyetlen orvosban sem bízol meg, akkor nem velük lehet a gond...
2010. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Na azt hiszem itt nem megyek sokra....
2010. jan. 6. 21:34
 5/18 anonim ***** válasza:
Figyelj nem egy ilyen rákszűrési lelettel találkoztam ma! De teljes felelőtlenség lenne bármelyikünknél is, ha ilyen leleteket kielemeznénk. Ezek nagyon komoly dolgok, és mivel én sem vagyok orvos semmiképpen sem vétóznám meg a szakorvos véleményét a helyedben. Ha ő azt mondta ne aggódj, akkor ne aggódj feleslegesen. Ha baj lett volna azonnal kezelésbe vesz hidd el. És mehetsz bárkihez, ha nem bízol meg egyikben sem.
2010. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem sokra mész ilyen kérdéssel, mert ha orvosokban nem bízol, akkor itt a hozzá nem értőkben miért bíznál meg? Másrészt én abban az orvosban nem bíznék, aki látatlanban 3 adat lapján pontos diagnózist adna. Ahhoz ismernie kell téged, az előzményeket, köröülményeket is.
2010. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rák ez vagy nem? A dokimmal telefonon beszéltem ezért nem tudok többet! Azt hittem itt lehet kérdezni!?!?
2010. jan. 7. 13:35
 8/18 anonim válasza:
Nekem pIII. volt. Én kaptam gyógyszert,de nekem méhszájseb volt kialakulóban azt kellett kezelni.Mindegyik eredmény más.Ezt ne itt kérdezd.
2010. jan. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
P2 nem rák, ey biztos! Ezt telefonon is megmondja a doki, meg akkor visszahívott volna újabb vizsgálatra!
2010. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A P2 teljesen jó, ez a normális. Nekem is volt P3 nem is foglalkoztak vele!
2010. jan. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!