Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj meg viszket ott...

Nagyon fáj meg viszket ott lenn, de most nincs nekem hüvelykúpom, van kúpom aranyérre, azt szabadna rá használni vagy ártana? Csak mert annyira tanácstalan vagyok, már tényleg nem tudom, hogy mihez kezdjek.

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 05:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Canesten kenőcsöd sincs?Az aranyér teljesen más,eszedbe ne jusson azt a kúpot használni!Még a kamillás fürdő is segíthet.
2014. júl. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát jeleenleg az most nincs,de lesz.

Kamillás fürdőt már próbáltam,de nem sokat segített.

2014. júl. 8. 05:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, az aranyér kenőccsel többet ártasz, mint használsz. A Canesten krém jó lehet rá, de egy orvos még többet segithetne.
2014. júl. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Canesten combit vegyél, az talán segíteni fog.
2014. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondoltad, hogy kúp az is, tehát biztos jó??? Tökmás hatóanyag van benne, könyörgöm!!!

Amúgy orvoshoz menjél, mert ha nem gombás a fertőzésed, hanem baktériumos, akkor hiába vágod ki a pénzt az ablakon a canestenre.

2014. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó lehet a canesten másik alkalomra!

Vedd csak meg!

Próbáld meg ecetes vízzel, és ne sajnáld belőle az ecetet!

Lehet hogy kicsit csípni fog de fertőtlenít és nem fog viszketni egy darabig aztán utána mehet a krém.

2014. júl. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!