Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én már tanácstalan vagyok,...

Én már tanácstalan vagyok, valakinek volt már hasonló problémája?

Figyelt kérdés

Tavaly oktober fele voltam a nőgyógyásznál azzal a problémávall,hogy ég és viszket a nemiszervem.

Ekkor meg sem vizsgáltak,hanem felírták a Klion kúpot,és "kedvesen" elküldtek.

Ekkor el is múlt egy időre de Márciusra szerencsésen visszatért ugyanez a probléma.

Megpróbáltam vásárolni a gyógyszertárban egy terméket,de mintha mi sem történt volna...

Ekkor jutottam arra a döntésre,hogy magán úton próbálok szerencsét.

Az orvos írt fel antibiotikum kúpot,plusz tablettát,ezeket párhuzamosan szedtem,plusz a canesten krém.

Úgy tűnt,hogy minden rendben volt,tünetmentes lettem.

És lassan 2 hete megint ugyanez a problémám,csak most még a víz is csípi,és a viszketést fájdalom váltotta.

Megpróbáltam a canesten krémet,de mint halottnak a csók.

/nem éltem/élek nemi életet,nagyon ügyelek a higéniára/


2013. júl. 8. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet urológushoz is elmehetnél. Másrészt nehéz a gombát is és a baktériumokat is néha kiírtani. Amire a higiénián kívül érdemes figyelni a megfelelő (szellős, pamut) alsónemű, éjjel ne vegyél bugyit (szellőzzön..), közvécén véletlen se ülj le és ne csapjon vissza a "víz".

Az orvostól (nőgyógyász), kérdezd meg, hogy a visszatérő jellege miatt tenyésztést javasolna-e? Egyszerűen lehet, hogy amikor legyengül az immunrendszered olyankor újra előjön a fertőzésed...

Egyébként nekem az egyik intim szappan használata alatt jelentkezett hasonló, amióta nem hasznAlom azt a márkát azóta nem volt újra haaonló bajom.

2013. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A mindenféle kozmetikum helyett inkább naponta többször sima vízzel mosakodj meg. Ne használj tisztasági betétet, inkább többször cserélj bugyit. A ruháid természetes, jól szellőző anyagból legyenek. Kéne kérni tenyésztést, és a szervezetedet kicsit felerősíteni. Az állandó antibiotikum többet árthat, mint használ. Életmódváltás is javasolt, megfelelő étrend. Mosógépet havonta indítsd el főzőprogramon egy liter ecettel. Rakj szódabikarbonát a mosáshoz Háztartási célra lehet olcsón venni nagy mennyiségben)

Ha a tenyésztés nem vezet sehova, lehet ekcémás jellegű?

2013. júl. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a hasznos tanácsokat,ezentúl megpróbálok mindenre 5x annyi figyelmet fordítani.

Holnapra kaptam időpontot,nagyon kíváncsi vagyok,hogy mit mond majd az orvos.

Én lennék a legboldogabb ha végre megszabadulhatném ettől a problémától,már rengeteget szenvedtem vele.

2013. júl. 8. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!