Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napos késés után csináltam...

3 napos késés után csináltam tesztet és negatív lett. Most 1 hete késik. Nagyon szúr a petefészkem, meg néha szúr és feszül a mellem. Már 2,5 hete görcsölök, mint ha meg akarna jönni. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2007. okt. 19. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Szia.Valószínü,´hogy terhes vagy,csak a teszt azért nem mutatja ki,mert nincsen még megfelelö HCGhormon szinted.

Menj el orvoshoz,ö tud biztosat mndani.A másik lehetöség várj még pár napot,és csinálj másik tesztet.

Viszont lehet egy 3.lehetöség is,hogy összeszedtél valami fertözést,vagy felfáztál.

27.hetes kismama.

2007. okt. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szúr a petefészked inkább menj dokihoz,mert ez nem jellemző a terhességre hiába utal a többi tüneted arra.A negativ teszt nem jelenti azt hogy nem vagy terhes ,viszont a szúrás inkább petefészek cisztára utalhat.Nem akarok találgatni sem rádilyeszteni,de a legokosabb amit tehetsz hogy megnézeted magad a dokival és ő majd biztos választ tud adni amitől megnyugszol!
2007. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is voltak ugyanilyen tüneteim, s kiderült, hogy PCOS-m van. nem játék! menj orvoshoz minnél hamarabb!
2007. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!