Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 2 hete kési! Kb.32 napos...

Már 2 hete kési! Kb.32 napos a ciklusom és 1 hét késés után csináltam tesztet negatív lett az eredmény de még mindig nem jött meg. Honnan tudjam meg, hogy most mi van mert soha nem mértem a hőmet. Elkezdjem mérni a hőmet?

Figyelt kérdés
honnan tudjam meg,hogy most mi van mert soha nem mértem a hőmet!!
2011. szept. 10. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha két hete késik, akkor én csinálnék a helyedben most is egy tesztet. Ha negatív,akkor orvos!
2011. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ha holnap reggeltől elkezdem mérni a hőmet akkor kiderül belőle valami??én ma reggel igaz a hónaljba mértem a hőmet 36,3 volt nap közbe meg 36,8 ez mit jelent?
2011. szept. 10. 09:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme most nekiállni mérni! Hónaljban meg pláne. Eleve vagy hüvelyben, vagy szájban kellene. De mivel nem tudod mennyi az alaphőd, így tényleg semmi értelme.

Bár nem értem,hogy miért nem egyszerűbb a teszt,aztán meg a doki!

2011. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azért nem egyértelmű mert mikor meg akar jönni mindig görcsölök előtte de most semmi.vagy csak késik??De akkor miért fájnak a melleim már pár hete és furcsán érzem magam?jó volt olyan amikor egész hónapba nem volt meg de már 6 hónapja minden hónapba megjött.a suprady-n gyógyszert elkezdtem szedni már több mint két hónapja.ez nem zavarhatott be??
2011. szept. 10. 09:48
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem értelek! Teljesen mindegy,hogy most fáj vagy nem fáj, mitől késik! Késik és kész! Ezért kell a teszt, ha az nega, akkor dokihoz menni,mert oka van,hogy nem jön meg!
2011. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A negatív tesztet délutáni vizeletből csináltam gabriel teszel.szerinted mennyire megbízható??a gyógyszer szedése befolyásolja a teszt eredményét vagy azt,hogy nem jött meg?suprady-n szedek
2011. szept. 10. 10:07
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A supradyn nem hiszem,hogy befolyásolja.

A Gabriel jó teszt, egy hét késés után meg tök mindegy, mikor csinálja az ember, ki kellene mutatnia.

Én elég kicsi esélyt látok,hogy baba miatt késik, de mondom, csinálj egy tesztet!

2011. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és bocs,hogy egy kicsit érthetetlen vagyok!!
2011. szept. 10. 10:21
 9/18 anonim ***** válasza:

Kicsit off: már miért nem jó, ha hónaljban méri??

Én is ott mérem.

szerintem mindegy, csak ne váltogassa a helyeket mérésenként.

2011. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
valószínű nem vagyok terhes de a terhességi tünetek meg vannak pl.szag undor,émelygés alhasi fájdalom (inkább szurkoló érzés)mellek fájdalma,puffadtság,a reggeli hőm(hónaljba)36,3 szájban nem olyan rég mértem 36,8
2011. szept. 10. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!