Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teherbe esés után fogamzásgátl...

Picuuur* kérdése:

Teherbe esés után fogamzásgátlóval lehet elvetetni a magzatot?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a barátommal de nem védekeztünk :/ ... Nem vettem észre semmi furát abszolút ... A tegnap megjött a mesim -legalább is azt hittem- ... Utána néztem, hogy mért barna és miért van olyan kevés és olyasmit kaptam, hogy az lehet terhesség jele is vagy valami ilyesmi ... De én nem akarok gyereket, 16 vagyok ... És azt szeretném megtudni, hogy fogamzásgátlóval lehet elvetetni magzatot ???

2014. júl. 9. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem. Kizárt dolog.

A terhességed megmarad, hiába szedsz be fogigátlót.

2014. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, nem erre való. 16 évesen gyerekgyilkos leszel? Szép jövőt vetít ez előre...
2014. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet és bizonyosodj meg róla minél hamarabb. Gyógyszerrel nem tudod elvetetni, csak eseményutánival, ha benne vagy még az aktus utáni három napban, akkor gyorsan cselekedj, és akkor is ha nem. Minél hamarabb mész abortuszra, annál kevesebb az esély komplikációra.
2014. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló megelőzi a bajt, nem pedig megoldja.

Vegyél egy tesztet, és ha pozitív, akkor anyukáddal mihamarabb menjetek el orvoshoz.


/Bocsi de azt nem értem, hogy most miért jutott eszedbe a tabletta, ha előtte nem. Miért nem védekezel?/

2014. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
van 72 oras tabletta, amit orvos tud felirni, legalabbis ebben az orszagban ahol elek. huzz orvoshoz!!!!inkabb egy bogyo,mint abortusz!!!( nem bisztos, h terhes vagy)
2014. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már túl lehet a 72 órán.


Kérdező, ha terhes maradtál, azon se a fogamzásgátló, se egy 72 órás tabletta nem fog segíteni. Csakis és kizárólag az orvos által végzett abortusz.

2014. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És kicsit előbb kellett volna észrevenned magad.
2014. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha 72 órán belül történt az aktus, akkor menj el 72 órás tabiért. Illetve most már van 120 órás tabi is (EllaOne a neve). Ha ezen időszakokon túl vagy, akkor ima. Ha eltelt már legalább 14 nap az aktus óta, akkor teszt. Ha negatív, akkor adj hálát az égnek, és legközelebb védekezz. Ha pozitív, akkor szólj anyukádnak minél előbb. És máskor védekezz.
2014. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem akarsz egy aranyos babát?
2014. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
34%
ha terhes leszel, ne légy hülye és ne ölj meg egy ártatlan gyereket, inkább szüld meg és add örökbe, de ne válj gyerekgyilkossá!!!
2014. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!