Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mestruációs őrjítő fájdalom...

Mestruációs őrjítő fájdalom ellen? Fontos!

Figyelt kérdés
Szombaton megyek nyaralni és már látom hogy meg fog jönni holnap , iszonyúan fáj a hasam/derekam .., belőlem a mensi alatt ömlik a vér, pokoli fájdalom és sok napig tart. Ennek csökkentésére csodaszer gyógyszer v házi praktika akármi?
2014. júl. 10. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

görcs enyhítésére én cickafarkteát iszok, keserű, de fel lehet dobni borsmentával.

a vérzés csökkentésére nem tudom. talán a málnalevéltea ami segíti a méhfal épülését, de ha ez hatásos, akkor nem most hatna, hanem a következőnél


de a cickafark a nők gyogynövénye!

2014. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia! ha ennyire erős a mensruáció szoktak felírni fogamzásgátlót. nekem is az átlagnál szenvedősebb volt a menzesz, de mióta szedek tablettát (én mondjuk párkapcsolat miatt kedztem el) azóta szinte alig fáj a hasam és a mennyiség is jóvel kevesebb.bár nem tudom hány éves vagy. tudom, hogy neked most valami SOS dolog kéne, de a jövőben megpróbálkozhatnál ezzel. ja és nekem egy darabig az algoflex m elég jó volt, csak aztán hozzászokhatott a szervezetem vagy nem tudom... vény nélküli
2014. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) nekem súlyos hormonbetegségem van és nem szedhetek emiatt fogamzásgátlót mert teljesen felborítaná az ígyis szar hormonrendszeremet amire gyógyszert szedek.
2014. júl. 11. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!