Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció ellen jó fájdalomc...

Menstruáció ellen jó fájdalomcsillapító? L20

Figyelt kérdés
Cataflamot szoktam használni,de szeretném váltogatni valamivel.A NoSpa és a Mristin nem volt hatásos,erős görcseim szoktak lenni,szóval erős gyógyszer kell.Valami ami szinte biztosan beválik.

2013. aug. 25. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
van speciál erre való:)
2013. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
AlgoFlex M, ez hatásos
2013. aug. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Algo flex M

Nalam a tobbi mind "szolocukor"

Ha raksz forro-meleg vizet, egy flakonba, vagy spec cuccba, es rarakod a hasadra, beveszed a bogyot akkor sztem nalad is pikk-pakk elmulik, en igy szoktam! :)

2013. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi:) kipróbálom,algo felx m vényköteles?
2013. aug. 25. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vényköteles
2013. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem az,de az Algoflex M hatóanyagai: Ibuprofen(ami magában az Algoflexben is benne van) és drotaverin (ami pedig a No-Spa-ban). Ha ezeket kombinálod ugyanazt éred el,de jóval olcsóbb,mint az Algoflex M.

Ha ez sem elég ajánlom az Apranax 550-et,de az vényköteles.

2013. aug. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az algofelx-m-et tényleg egyszerűbb algopyrynnel és nospaval kombinálni, olcsóbb alternatíva de ugyanazt a hatást nyújtja.


Nekem is erős görcseim szoktak lenni, általában cataflamot szedek én is. Ha itthon vagyok, akkor próbálom más alternatívát keresni, mert könnyen hozzászokik a szervezetem a gyógyszerekhez és utána nem hatnak annyira. Pont ma jött meg, de itthon voltam így, csak fájdalomcsillapítót és nospát vettem be, meg délelőtt ittam egy bögre kamillateát (ez görcsoldó). Nem olyan hamar múlt el a fájdalom, mint a cataflammal, de mindenképpen jó alternatíva volt.


A kamillateát kiegészítésként mindenképpen ajánlom, egyrészt alapvetően görcsoldó, másrészt a meleg szintén jó a görcsökre.

2013. aug. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én algoflex m-et szedtem, hatásos, de nekem elég lassan hatott

gyógyszertárban biztos tudnak segíteni. 12/L

2013. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én NoSpa-t szedek Panadol-lal, nekem csak ez vált be és az algoflex m nem hatott, kinek mi...:) Használj illóolajokat,segítenek.
2013. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem is erősek a görcseim és most is fáj a hasam nagyon...NoSpa Forte beválik nálam:)

de amúgy rosszul írtad le az első mondatod mert kicsit félre lehet érteni..rosszul értelmezem:) ha nem válik be a NoSpa Forte nincs ötletem:((

2014. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!