Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruálok. és a 2. napba...

Dorcii123 kérdése:

Menstruálok. és a 2. napba vagyok. Tegnap még annyira görcsöltem hogy majdnem kórházba kerültem. Nálam ez megszokott. De mivel nálunk holnap falunap lesz szeretném ha nem lenne olyan erős. Valamit amitől gyengébb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Idő.
2014. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
algcalmin, algoflex M, Néhány csepp levendulaolajjal kezd el finoman dörzsölni a fájó területet, feküdj le és próbálj minél jobban ellazulni.Remek hatással lehet fájdalmaidra a málnalevél, melyet gyógynövényboltokban szerezhetsz be. Olyan alkaloidot tartalmaz, mely a méhizomzat tónusának javításával enyhíti a görcsöket. Egyúttal az erős vérzést is csillapítja. A kamillatea is ugyanugy görcsoldó, viszont egy kis mozgással mégjobban csökkentheted a fájdalmat,és holnap ha fáj, tarsd minél melegebben.
2014. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm a Választ :)
2014. júl. 11. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!