Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a legelső menszeszem...

Megjött a legelső menszeszem mit tegyek!?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok reggel óta erősen vérzek .. nem tudom mit tegyek ... Anyukám megkérdezném de 7 éves koromba meghalt apum meg nemhiszem hogy tudna segitteni . Lécci segitsetek !!!
2010. jan. 7. 18:57
1 2
 1/18 anonim válasza:
10%

nemértem hogy mi köze van apukád halálának ehhez (részvétem)

de amúgy szerintem szerezz be egy betétet..

2010. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
apud is tud segíteni. elmagyarázza hogy mi ilyenkor a teendő, esetleg elmegy a boltba venni neked betétet
2010. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj apukádnak,biztos tud segíteni,hiszen ő már felnőtt.:)
2010. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Semmi gond! Nő lettél!:) Ez nem rossz, kellemetlen lesz minden hónapban de sajnos ez a mi sorsunk:S szóval ne pánikolj! Van otthon valami betét? Esetleg suliba nem kaptatok ilyen csomagot?
2010. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Első válaszolónak írom, hogy a vesszőt oda kell képzelni... A kérdezőnek, meg nyugodtan megkérdezheted anyudat. Én se értem miköze a kettőnek egymáshoz.
2010. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na bocs már én is bele kavarodtam.. akarom mondani apudat megkérdezheted, tudni fogja szerintem.
2010. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Olvassátok már el..Az anyukája halt meg.. ..

Beszélj apuddal nyugodtan..aztán menjetek betétért..

2010. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, kihagytál egy vesszőt, anyukád halt meg és apukád úgy gondolod nem tudna segíteni, ha rosszul értelmezem akkor bocsi! És őszite részvétem (sajnálom hogy így van)! Lehet hogy tudna segíteni, azért csak felnőtt, van róla fogalma mit kell tenni ilyenkor egy nőnek. Tampont kell vásárolni és felhelyezni, másképp nem tudom leírni. De remélhetőleg akadnak nők még hamar akik részletesebben segítenek, akár egy fiatal lány is simán le tudja írni normálisan, reméljük.
2010. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az édesanyja halt meg a kérdezőnek.


Apukádnak is elmondhatod, biztos számít már rá. Esetleg nincs valami nő rokon a közelben?

2010. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hogyne tudna már segíteni apud, nem hülye ő hanem egy felnőtt ember, szólj neki beszéld meg vele.
2010. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!