Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy ha elutazok vlhova akkor...

Hogy ha elutazok vlhova akkor hamarabb vagy esetleg később fog megjönni? Ne nézétek hülyének de valahol ezt hallotam és én 1 hónap múlva utazok el és gondoltam megkérdezem hátha kapok egy KONKRÉT és NORMÁLIS választ.

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy ugyanakkor!:)

Nekem még soha semmi nem befolyásolta a vérzésemet. Pedig átéltem már pár helyzetet. De stressztől, izgalomtól, betegségtől függetlenül amikor meg kellett jönni, akkor meg is jött.

De valakinek éppen előbb megjön ez miatt, valakinek meg késik.

De ezt nem lehet megmondani, hogy te melyik táborba tartozol.

2014. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy a menstruáció attól függ, hogy mikor utazol el? Nem is értem ezt
2014. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rástresszelsz az útra (lehet ez akár pozitív stressz is, tehát nagy izgalom), akkor az kihathat a ciklusodra. De max. +/- 1-2 nap eltérés lehet. (Csak lehet)
2014. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az utazás stresszes, vagy valami trauma ér általa, akkor ki is maradhat. Csak azért mert utazol, nem fog eltolódni a menzeszed
2014. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
EltolódHAT, és ha eltolódik, akkor az általában késés. Ez lehet egy-két nap, de akár egy hét is és ki is maradhat. De apró-cseprő dolgoktól ez még nem valószínű, csak ha nagyon izgulsz pl.
2014. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is az utazástól, de az izgalomtól lehet, h legközelebb csúszik valamelyik irányba. Ezzel számolni úgysem lehet. Miért kérded?
2014. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! és azért kérdeztem mert Augusztusba megyek Londonba:) és amúgy nem vagyok az a izgulos tipus :D
2014. júl. 23. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!