Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves lány vagyok, nemsokára...

12 éves lány vagyok, nemsokára 13 (2 hónap) és már elég régóta van fehér (néha barnás) folyásom (kb.fél éve vagy annál is több) és akkor már nem kellet volna megjönni? Vagy ez minek a jele?

Figyelt kérdés
vagy csak én vagyok ennyire ideges SEGITSETEK
2009. márc. 20. 17:02
 1/7 anonim válasza:
Nyugodj meg.^^ Megjön, ha meg kell jönnie.:D Ne idegeskedj emiatt.:D Mikor már megjön néha azt kívánod, hogy bárcsak ne lenne meg.:D Mikor nekem megjött akkor pont a szülinapom volt:D :S Ez mindenkinél más:)
2009. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor az nem baj ha már olyan régen csak fehér(barnás)folyásom van?
2009. márc. 20. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Keresd fel a gyermeknőgyógyászt anyukáddal, vagy barátnőddel, nővéreddel. A doki majd megnyugtat, és ha kezelésre van szükséged, akkor azt is megteszi.
2009. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
nem baj...én is így vagyok, és én (is) várom..
2009. márc. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mondjuk én annyira nem várom,de azért már kicsit idegesit h mindig fehér folyás és érzem h jön és mindig azt hiszem h most megjött :D
2009. márc. 20. 18:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem a közeljövőben meg fog jönni. ne idegeskedj.
2009. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is pont ugyan ez a bajom én is nagyon várom már hogy megjöjjön de nekem anyukám azt mondta hogy tisztasági betétet nem árt használni.
2014. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!