Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha 4 napja késik a...

Az baj ha 4 napja késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Csináltam 2 tesztet amik negatívak lettek! Biztos hogy nem vagyok terhes mert védekeztünk és a barátom nem ment el! Ha terhes nem vagyok akkor mi lehet a baj? Válaszaitokat előre is köszönöm!!

2014. júl. 11. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy lány-nő sem gép, hogy óramű pontosságú menzesze legyen. Akármi miatt késhet pár napot vagy éppen maradhat ki. Nem csak terhesség miatt. Van olyan is, hogy semmi ok nem kell hozzá, kimarad, aztán megjön rendesen.

Nyugi, majd megjön.

Ha meg nem és a következő hónapban sem, akkor meg orvoshoz kell menni, mert lehet valami szervi, hormonális oka.

De az is előfordulhat, hogy csak késik és pár nap múlva megjön, vagy ebben a hónapban kimarad és majd megjön a következőben.

2014. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam félévente évente előfordul hogy 1 hetet késik, de nincs semmi bajom. Előfordul. Nőgyógyászom szerint még 1 havi kimaradás is megeshet minden baj nélkül, de ha sokat késik Menj el dokihoz.
2014. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Velem még soha se fordult elő hogy kimaradjon vagy késsen :-/
2014. júl. 11. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!