Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1. Ez az első mensim? 2. hogy...

1. Ez az első mensim? 2. hogy így jött meg az elsőm? 3. Tampon vagy betét?

Figyelt kérdés

Hali lécci válaszoljatok sokan!:) Előre is Köszi.

1.Na hát most a bugyimon van egy óriási barna folt.Akkora h a rövidgatyám is olyan lett egy picit..

2.Tegnap előtt is ilyen volt a bugyim,de tegnap reggelre el is múlt..ma most jött meg du.

3.Mivel nagyon erős ez a folyásom, gondolkodok rajta, hogy tampont fogok használni..nem félek tőle,nemhiszem hogy annyira fájhat,mivel nagyon sokszor masztizok,1-2 ujjal,tövig nyomom,nem fáj,és még el is megyek a végén. ;D úgyh nemgondolom hogy annnyira fájna...


köszönöm a válaszokat!(és lécci ne sértegessetek amiatt mert maszturbálok...sztem ez természetes dolog...) 13/l



2014. júl. 11. 21:18
1 2
 1/20 anonim válasza:
30%
Maradj a betétnél egyenlore!! es igen természetesnek lehet venni a masztit...de talan nem 13 eves korban
2014. júl. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az! Ez még szerintem nem olyan erős vérzés, hogy tampont használj, egyelőre a betét is elég lehet. Aztán persze használhatsz tampont is, ha már rendesen meg fog jönni.
2014. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. júl. 11. 21:26
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Második válaszoló vagyok. Az elsőnek mondanám, hogy maszturbálni teljesen normális ilyen korban, sokan már ovis korukban is csinálják, igaz, akkor még nem tudják pontosan, mit csinálnak, de 13 éves korban teljesen normális, ha valaki maszturbál. Talán inkább az lenne a baj, ha nem csinálnád. Egyáltalán ne érezd magad emiatt rossznak, teljesen természetes folyamat, csináld nyugodtan.
2014. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De megyünk majd a Balatonra,és ha akkor jön meg,akkor tamponthasználjak nem?
2014. júl. 11. 21:27
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi,én is így gondolom!:)
2014. júl. 11. 21:28
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát, sokan mondják, hogy fürdeni kockázatos tamponnal, mert úgy könnyű fertőzéseket összeszedni, szóval én inkább nem fürödnék, ha menstruálok. Ilyenkor mindenki imádkozik, hogy ne a nyaralás idejére jöjjön meg. :)
2014. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát,akkor én is elkezdek:D
2014. júl. 11. 21:36
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ez most neked hatalmas dolog. De igazából ez most csak egy jelentéktelen kis maszatolás, amivel fájdalmas volna a tamponhasználat.

Majd megtudod idővel, milyen az, amivel már tamponozhatsz.

2014. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, és felesleges ezért imádkoznod, mert jó eséllyel hónapokig nem lesz semmi.
2014. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!