Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1. Ez az első mensim? 2. hogy...

1. Ez az első mensim? 2. hogy így jött meg az elsőm? 3. Tampon vagy betét?

Figyelt kérdés

Hali lécci válaszoljatok sokan!:) Előre is Köszi.

1.Na hát most a bugyimon van egy óriási barna folt.Akkora h a rövidgatyám is olyan lett egy picit..

2.Tegnap előtt is ilyen volt a bugyim,de tegnap reggelre el is múlt..ma most jött meg du.

3.Mivel nagyon erős ez a folyásom, gondolkodok rajta, hogy tampont fogok használni..nem félek tőle,nemhiszem hogy annyira fájhat,mivel nagyon sokszor masztizok,1-2 ujjal,tövig nyomom,nem fáj,és még el is megyek a végén. ;D úgyh nemgondolom hogy annnyira fájna...


köszönöm a válaszokat!(és lécci ne sértegessetek amiatt mert maszturbálok...sztem ez természetes dolog...) 13/l



2014. júl. 11. 21:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg nagyon kevés folyás még ahhoz, hogy tampont használj vele. Még nem is normális vérzés. Az jóval nagyobb mennyiség. Tampont csak normális mennyiségnél szabad használni, különben fájdalmas a felhelyezése, illetve (ami nagyobb probléma) kiszárítja a hüvelyt és nagyon fogékonnyá teszi a fertőzésekre.
2014. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Oké Köszi :) Olvasgattam még itt, tényleg látom h vkinek hónapokig nem jön meg...am ez nem nagymennyiség???:o Kiment a gatyámra is (jó mondjuk nem volt bennt betét) és ennél lesz több is???:(:o
2014. júl. 12. 09:11
 13/20 anonim ***** válasza:
Látványra nehezen megbecsülhetőek ezek a mennyiségek, általában sokkal többnek tűnik, mint amennyi valójában, de ha betét nélkül csak összefoltozta a nadrágod, az tényleg nem nagy mennyiség. Általában több betétet kell cserélni egy nap (4x-5x, és ez még nem számít extra erős menzesznek), és egy betét sokkal többet bír, mint a sima bugyi! :)
2014. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Tudom h kellett volna betétet berakni, csak cserkésztábor ba voltam és őrület!Mindenkitől kértem betétet,PONT elfogyott!!!Se bnők,se vezetők...Am most cseréltem betét és barna átment pirosba.Akk ez már tényleg az ugye?
2014. júl. 12. 09:49
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, a rendes piros vérzés már az.
2014. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Még egy kérdés!Tudom h most egy pár évig rendszeretlen lesz a mensim, de meddig?2 év?3?
2014. júl. 12. 10:01
 17/20 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy azonnal beáll, de maximum három évig rendszertelen lehet. Azért a többségnek nem szokott annyi ideig tartani.
2014. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mostmár tényleg hagylak titeket!!:))
2014. júl. 12. 10:27
 19/20 anonim ***** válasza:
17%

Igen ez az első mensid volt. Tampont még nem használnék.

A mastival azért óvatosan bánj, mert nem káros ha ritkán csinálod, de ha gyakrabban akkor bizony hatással lesz az idegrendszeredre is és a koncentráló képességedre is.

Az is gond lehet majd később, hogy amikor eljön majd az ideje és lesz partnered nem fogod élvezni,mert csak az lesz jó amihez már hozzászoktattad magad és bizony majd járkálhatsz szexuál pszihológushoz és mindenféle terápiákra. Szóval módjával csináld!

2014. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jézusom, ezek az óriási tévhitek a maszturbálással kapcsolatban... Nincs semmiféle káros hatással a koncentráló képességre, úristen!!!


Az az egy dolog igaz, hogy rá lehet szokni, és egy valódi partnerrel elégedetlen lehet az ember, de ehhez nagyon nagy mennyiségben kell csinálni. (Sajnos ennek én vagyok az élő példája.)

2014. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!