Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan hölgy olvasó,...

Van itt olyan hölgy olvasó, aki már átesett egy hasi méheltávolitó műtéten? Pszichésen mennyire megterhelő egy nő számára egy ilyen beavatkozás? Milyen módszerekkel lehet a gyógyulást elősegiteni?

Figyelt kérdés

Július 7-én végeztek nálam ilyen műtétet, ugyanis miómám volt, és sajnos annyira erős volt a vérzésem, hogy még dolgozni sem tudtam menni. Nem használtak a nőgyógyász által felirt cseppek, sem pedig a gyógyszerek sem. Az ő javaslatára végezték el nálam a beavatkozást, már itthon lábadozok.

Azt szeretném ezzel kapcsolatban tudni, hogy milyen gyógymódokkal lehet elősegiteni gyógyulást. Tudom hogy minden egyénnél más módszerek válnak be, de talán van olyan általános gyógymód, ami minden betegnél bevált.


2014. júl. 12. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd ,szerintem tőlük érdeklődj : [link] Jobbulást :-) !
2014. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegényke

És csak a miomát nem tudták volna eltávolítani?

Vagy nagyon nagy volt?

2014. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobbulást
2014. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még biztos fiatal vagy
2014. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!