Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találtam egy csomót a jobb...

Találtam egy csomót a jobb mellemben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok benne biztos, de kb fél dió nagyságú és az alakja is ilyesmi.

Bizonyos okok miatt a családom segítségét nem akarom kikérni, hacsak nem muszáj. 18 éves vagyok, szóval elvileg szülők nélkül el tudom intézni a szükséges vizsgálatokat, csak nem tudom hova kell menni, kihez kell fordulni ilyenkor.

Köszi a segítséget!



2014. júl. 13. 08:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Háziorvos, nőgyógyász, mindkettő tud segíteni, akik továbbküldenek a megfelelő helyekre.
2014. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt javalom.
2014. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt javaslom én is. Vagy választasz egy magán nőgyógyászt, vagy elbattyogsz a lakóhelyed szerinti szakorvosi rendelőbe, és ott a nőgyógyász.
2014. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Így van, a körzeti rendelőbe ha elmész ott a nőgyógyászati rendelésre. Ott tudnak adni beutalót

is, ha kell Mármint pl. uh-ra

2014. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

De lehet amit érzel az csak a menzi közeledte miatt

van, de persze nézesd meg

2014. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ez nem ritka, minden nő tapasztalja párszor élete során, főleg a ciklus második felében.

Ha mozgatható, kimozdítható a környezetéből, akkor biztosan nem rosszindulatú, csak összecsomósodott a kötőszövet vagy megtelt vízzel. Valószínűleg a következő menstruációval el is fog múlni. Ha még utána is érzed, akkor viszont érdemes megnézetni.

Amit tehetsz azért, hogy mihamarabb felszívódjon: méregteleníts!

Igyál sok mentes vizet vagy salaktalanító teát, és a ciklusod végéig lehetőleg ne egyél semmit amiben finomított cukor és fehérliszt van. (Inkább nyír vagy nádcukor illetve teljes kiőrlésű péksüti.) De a legjobb, ha az édességet és péksütit teljesen kerülöd, sok zöldség, gyümölcs és baromfihús, hal mehet.

Ha megszabadulsz a méreganyagoktól, az a hormonháztartásod is egyensúlyba billenti.

2014. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem múlt el, független a menzesztől és abban sem vagyok biztos hogy mostanában keletkezett, mert egyszer csak észrevettem hogy van.

És nem "mozdítható". Ez rosszat jelent?

Utolsó: egyáltalán nem eszek glutént, viszonylag egészségesen, tudatosan étkezem.


Köszi!

2014. júl. 29. 02:05
 8/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem mozdítható, nem pozitív.

Miért nem mész már dokihoz?

2014. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Sajnos az tényleg nem jó előjel ,ha az a csomó nem elmozdítható ! :S Szerintem mondd el a családodnak ... jobb ha melletted áll valaki és irány az ORVOS !
2014. júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ne tapogasd,nyomkodd a melled ,ne gyötörd ..és ne húzd az időt ! Minél előbb derül ki mi az amit találtál ,annál jobb !
2014. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!