Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat jobb oldalt alul...

Mitől fájhat jobb oldalt alul a hasam?

Figyelt kérdés
Tegnap este annyira fájt hogy menni is alig tudtam. Felküdni is csak a hátamon tudtam úgy enyhült valamennyire a fájdalom. Reggel míg nem kelltem fel az ágyból szinte nem is fájt . De ahogy elkezdtem menni egyre jobban fájt. Most fekszek azóta valamennyivel jobb lett. Mi lehet az oka... ? Kb 1,5 hónapja kezdett el fájni de csak ritkán és épp hogy fájt. Kb 4-5 napja fáj mindennap és ennyre jobban.

2014. júl. 13. 14:01
 1/4 anonim válasza:
lehet pl.vakbélgyulladás.Mindenképp menj orvoshoz
2014. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vakbélgyulladásnak hangzik, de lehet bélgörcs is. Ha lány vagy petefészek is szóba jöhet. Menj orvoshoz.
2014. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sebészek tapasztalata szerint a vakbélgyulladásként diagnosztizált esetek fele nem valódi vakbélgyulladás (appendicitis), hanem a vakbél körüli nyirokcsomók izgalma. Ha nincs lázad, akkor ez nagy valószínűséggel az. Igaz, hogy biztos a biztos alapon ezt műtétileg orvosolják rutinszerűen.
2014. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sürgősen ügyeletre mennék. Egy esetleges vakbélgyulladás nem játék, az életet veszélyeztető állapot.
2014. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!