Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha azt hazudom a nőgyógyásznak...

Ha azt hazudom a nőgyógyásznak hogy még szűz vagyok akkor elhiszi és nem derül ki? :|

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 14:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerinted?

Egy nőgyógyász, azért nőgyógyász, mert ennél sokkal kevésbé egyértelmű dolgokat is észrevesz.

2014. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Látja, hogy nincs meg a szũzhártyád... vagy végbélen át vizsgál azt hiszem, ha 12-13 éves vagy... :D mert akkor még talán elhiszi :D
2014. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozik ilyenekkel

Nem is az a dolga

2014. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gonddal mész oda.

Ha pl. menstruáció miatt, akkor legtöbbször elég csak egy ultrahangos vizsgálat, és nem néz meg belülről.

2014. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
miért? hány éves vagy, hogy ennyire cidrizel ettől a témától? 12?
2014. júl. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Miért kellene egy nőgyógyásznak hazudnod erről?lehet meg sem kérdezi csak megvizsgál és látja hogy nem vagy az.Az orvosi titoktartás kötelezi így a szüleidnek nem szólhat erről.Ha meg beszól valamit mert túl fiatalnak talál max nem mész hozzá többször.
2014. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenekkel tényleg nem foglalkozik a doki

Azt nézi, hogy beteg vagy-e, tudna-e valahogy segíteni

és ebből a szempontból teljesen lényegtelen, hogy

valaki szűz vagy nem szűz -

2014. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem érdemes menned csak azért a nődokihoz, hogy ilyen baromságot kipróbálj, hogy észrevenné-e

Ha nincs panaszod ne menj oda, csak feltartod a munkájában

2014. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Természetesen észreveszi. A nem szüzeknek a hüvelye tágabb, és a szűzhártyájuk át van szakadva. Egyértelmű jelek. Ha mikroszkópos vizsgálatra kerül a sor, akár még néhány napos töredezett spermiumokat is észrevesz.


Azonban én se értem soha, hogy ha valaki elég felnőtt ahhoz, hogy szexeljen, akkor miért nem elég felnőtt ahhoz, hogy kihúzza magát, és bevállalja, hogy szexuális életet él.

2014. júl. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha megvizsgál fogja látni, hogy már nincs meg a szűzhártyád ezt magadnak is meg tudod nézni !
2014. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!