Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a menstruációtól hőemelk...

Nabilah kérdése:

Lehet a menstruációtól hőemelkedés, hasmenés?

Figyelt kérdés
Múlthónapban hányás-hasmenésem volt aznap mikor megjött.Az orvosom azt mondta,most járvány van.Most 1hónap elteltével az első menszesz napon hőemelkedésem volt,ma meg hasmenés. Mi lehet. Vajon van összefüggés,megint elkaptam egy fertőzést.
2014. júl. 13. 16:07
 1/4 anonim válasza:
Ha a görcsök erősek akkor normális a hasmenés. A hőemelkedés is "normális" tünet. Szerintem egy kicsit még gyenge a szervezeted azért reagált így a stresszre(menstruáció).
2014. júl. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő normális. Nekem ameddig nem szedtem gyógyszert, addig rendszeresen ez volt - legalább is, a hasmenés része, összekötve egy olyan jó kis ánuszgörccsel székeléskor, hogy azt hittem a vécén fogom halálomat lelni. Hál istennek azóta megszűntek ezek a panaszok, lehet, hogy neked is változni fognak egy kis idő múlva.
2014. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szedek fogamzásgátlót / 1éve/.36 éves vagyok :)....
2014. júl. 13. 16:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére már nem igen vannak görcsim se/nem vészesek/ amióta volt egy egészségügyi kaparásom,elmúltak azok a pokoli fájások,mikor a mentő vitt el rendszeresen....A hasmenésre még azt mondanám hogy rendben is van,de hőemelkedés??? Na mindegy...Köszi azért a hozzászólást.
2014. júl. 13. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!